Advert

3 bant bilardo il turnuvası Kızıltepe’de yapıldı.

3 bant bilardo il turnuvası Kızıltepe’de yapıldı.
3 bant bilardo il turnuvası Kızıltepe’de yapıldı. Ekspres
Bu içerik 667 kez okundu.
Advert

3 bant bilardo il turnuvası Kızıltepe’de yapıldı.

Mardin il genelinden sporcuların katıldığı Mardin 3 bant bilardo il turnuvası Kızıltepe’de yapıldı. Turnuva da dereceye girenlere kupaları verildi.

 

AUTO KING sponsorluğunda yapılan Mardin 3 bant bilardo il turnuvası Kızıltepe Ekol Kafede yapıldı. Toplamda 60 Bilardocunun katıldığı müsabakalar sonucunda 3 bant bilardo il turnuvasında dereceye girenlere düzenlenen tören ile kupa ve ödülleri verildi

 

1.Ramazan Sesiz, 2.Ömer Baykara ve 3.lüğü paylaşan M.Sıddık ile Bilal Karaosmanoğlu’nun dereceye girdiği turnuva ile ilgili olarak Mardin Bilardo İl Temsilcisi Fırat Sesiz turnuva bitiminde yaptığı konuşmada şunları söyledi;

“Dereceye giren arkadaşları tebrik eder, katılan tüm sporcu arkadaşlara başarıların devamını dilerim, turnuvamıza sponsor olan AUTO KING sahibi Burhan Balcı beye ve turnuva konseptine çiğköfte partisini ekleyen Fatih ustaya çok teşekkür ederim.

Değerli sporcu arkadaşlarım lütfen işin ciddiyetinin ve sporun hassasiyetinin farkında olunuz, değerli arkadaşlarım sporun gelişmesi bizler sizler onlarla anca disiplini sağladığımızda gelişir büyür, siz bize biz onlara anca bu şekilde örnek olabiliriz emek tek taraflı olmasın hepimiz bazı şeylerin ucundan tutalım. Bu yarışmaya katılıp elenen sporcu arkadaşlar müsabakalara gelip arkadaşlarını seyretmeli ki siz kazandığınızda onlarda sizi seyretsin. Ancak böyle hedefler böyle kazanımlar elde edebiliriz, umarım beni anlıyorsunuzdur. Turnuvaya kim katılmışsa Mardin’e çok büyük emeği olmuş bu böyle biline.

Hakem arkadaşlarımız Sayın Serhat Özen, Fesih Çifçi, Adnan Kasap, Talip Guner ve Şemşule Ertaş’ın emeğinize sağlık. Eğer kimseleri güldüremiyorsak kimseleri ağlatmanın manası yoktur. Bizde kimseyi ağlattığımızı düşünmüyoruz. Herkese beraber düzenleyeceğimiz daha iyi turnuvaların sözünü veriyorum.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları