Advert

Kılıç: Daima Gücünü Milletten Alan Tek Parti Ak Parti’dir

Kılıç: Daima Gücünü Milletten Alan Tek Parti Ak Parti’dir
Kılıç: Daima Gücünü Milletten Alan Tek Parti Ak Parti’dir Ekspres
Bu içerik 682 kez okundu.
Advert

KILIÇ: DAİMA GÜCÜNÜ MİLLETTEN ALAN TEK PARTİ AK PARTİ’DİR

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “12 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz aday tanıtım programımızda halkımızın AK Parti’ye ve adaylarımıza göstermiş olacakları büyük ilgi, inşallah Mardin Büyükşehir Belediyesi’ni ve 10 ilçe belediyesini almamıza vesile olacaktır”.

12 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirdikleri aday tanıtım programının büyük ilgiye mazhar olmasının umut verici olduğunu dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz aday tanıtım programının vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandığını görmek, AK Parti’nin ülkemize ve Mardin’e daha çok hizmetlerde bulunacağının habercisi niteliğindedir. Yediden yetmişe tüm ilçelerimizden gelen vatandaşlarımızla aynı hizmet anlayışı içerisinde olmak, aynı heyecanı paylaşmak bizlere sunulan en büyük mutluluktur. Bizler AK Parti olarak ilk günkü aşkla yola koyulduk. Ardımızdakilerden tecrübe ve ders alarak yola çıkıp, hedeflerimize emin adımlarla ulaşacağız. AK Parti daima gücünü milletten alan tek partidir. Bu güvenle, bu dik duruşla tekrar milletimizin gönlündeki yerimizi koruyacağız. Milletimize dün olduğu gibi bugün de çok güveniyoruz. Çünkü en çok bizleri tanıyan, güvenen ve gerektiğinde hesap sorabilen tek merci milletimizdir. Bunun dışında hesap vereceğimiz hiçbir merci bulunmamaktadır”.

Uzun zamandır Mardin’de bu şekilde bir coşkunun yaşanmadığını belirten İl Başkanı Faruk Kılıç, “Adaleti ve icraatları bağrında tesis eden AK Parti’nin böylesine bir coşkuya mazhar olması hiçte şaşılacak bir durum değildir. Çünkü Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde halkına sahip çıkan, içerde ve dışarıda hizmetleriyle gönüllerde yer edinerek büyük Türkiye’yi oynayan ülke konumuna geldik. Önümüzde çok önemli olan mahalli idare seçimlerine sayılı günler kaldı. Bizler yaptığımız hizmetler dışında halkımıza çok güveniyoruz, inanıyoruz. Asla onların güvenini bozacak müsamahalara yer vermeyeceğiz. Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mahir Ünal’ın Belediye Başkan Adayları Tanıtım Programı’nda belirttiği gibi ‘bizim siyasetimizin amacı insanımızı, evinde sokağında mutlu huzurlu güvenli barış içerisinde yaşatmaktır’. İşte bu amaç doğrultusunda siyaset yaparak halkımıza gideceğiz”.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.