Advert
Advert

Eskimo Köyü Movapark'ta

Eskimo Köyü Movapark'ta
Eskimo Köyü Movapark'ta Ekspres
Bu içerik 978 kez okundu.
Advert

KUTUPLARIN ORTASINDA KÜÇÜK BİR KÖY!

 

ESKİMO KÖYÜ MOVAPARK’TA!

 

Movapark AVM 2019 yılının sömestre tatilinde de öğrencileri unutma. Movapark alışveriş ve yaşam merkezi sömestr tatiline öğrencileri Eskimo Köyüne bekliyor.

 

Movapark AVM 2019 yılını yepyeni markaları ile karşılarken, etkinlik ve kampanyalarına ara vermiyor. Ziyaretçilerine keyifli alışveriş deneyimi sunan Movapark AVM, sömestr etkinliklerinde geleneği yine bozmadı. Küçük ziyaretçilerinin yüzlerini güldürmeye devam edecek.

Kutuplara gitmek yerine sömestrde Movapark’a gelmeye ne dersiniz? Çağrısında bulunan AVM yönetimi, “Movapark alışveriş ve yaşam merkezi birbirinden farklı etkinlikleriyle sömestr tatiline Eskimo Köyü’nde başlıyor.” Çağrısında bulundu.

Eskimo Köyü etkinliği ile ilgili yapılan açıklamada, “Mardin’in odak merkezi Movapark AVM, neşeli etkinliklerine yenisini ekliyor. Sömestr tatilinde Movapark’a gelen küçük ziyaretçilerimiz eskimo köyünde doyasıya eğlenecek ve renkli aktivitelerle dolu vakit geçirecekler. 19 -27 Ocak tarihleri arasında miniklerimiz Movapark AVM’de yeni dostluklara adım atacaklar. Eskimo kasabasına gelen çocuklar kutup ayıları, penguenler, buz kütleleri içerisinde kutup havasını doyasıya yaşayacaklar. Köyün içerisinde buzda balık avı, kutup macerası, eğlenceli ve öğretici oyunların yanı sıra iglo boyama kes yapıştır atölyeleri de bulunuyor. Kostüm seromonisi yaşayan çocuklar, neşeli penguenler ile tanışacaklar. Eskimo takıları, balina avcısı, kızak köpekleri, eskimo kaydırak, kutup tilkisi aktivitelerini de öğrenecekler. 4-12 yaş grubu tüm çocuklar aileleri ile birlikte bol bol fotoğraf çekerek anı ölümsüzleştirecekler. Eskimoların kostümlerini giyerek eğlencenin atmosferini yaşamaya ve Kızılderili köyünde eğlenmeye tüm çocukları bekliyoruz. Eğlencenin ve keyifli alışverişin tek adresi Movapark yine heyecan dolu!”

 
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haziran'da Gündemde Seçimler ve Liderler Zirvesi Vardı
Haziran'da Gündemde Seçimler ve Liderler Zirvesi Vardı
Prof. Dr. Gülten Kaptan'ın şiir kitabı yayınlandı
Prof. Dr. Gülten Kaptan'ın şiir kitabı yayınlandı