Advert

Kaymakam Yüzer Türkiye Şampiyonu Sporcuyu Ödüllendirdi

Kaymakam Yüzer Türkiye Şampiyonu Sporcuyu Ödüllendirdi
Kaymakam Yüzer Türkiye Şampiyonu Sporcuyu Ödüllendirdi Ekspres
Advert

Kaymakam Yüzer Türkiye Şampiyonu Sporcuyu Altınla Ödüllendirdi

 

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Mehmet Yüzer, Antalya ilinde yapılan Kros Türkiye Şampiyonasında 4. olan Kızıltepe Anafartalar Ortaokul öğrencisi Yusuf Özmen’i altınla ödüllendirdi.

 

Geçtiğimiz günlerde Antalya ilinde düzenlenen Okul sporları kros yarışmalarında Mardin adına katılan Kızıltepe Anafartalar Ortaokul  öğrencisi Yusuf Özmen yarışmada Türkiye 4. Olma başarısını göstererek derece ve madalya ile Kızıltepe’ye döndü.

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Mehmet Yüzer, Okul sporları kros yarışmalarında Mardin’i temsil eden ve Türkiye şampiyonasında başarılı olan Kızıltepe Anafartalar Ortaokul öğrencisi Yusuf Özmen, okul müdürü Mehmet Ali Demir ile Beden öğretmeni ve Gençlik spor antrenörlerini  makamında kabul ederek başarılı sporcuyu altın ile ödüllendirdi. Kaymakam Yüzer, Yusuf Özmen’i ve okul idarecilerini i elde ettikleri başarıdan ötürü tebrik ederek kutladı.

Sporun gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutması nedeniyle çok önemli bir aktivite oluğunu belirten Kaymakam/Belediye başkan vekili Mehmet Yüzer, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada spora ve sporcuyu tam destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Sporculardan okuldaki derslerinde de başarılı olmalarını isteyen Yüzer, "Spor başarısına okul başarısı da eklenirse başarı kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle sporcuların özellikle ahlak ve davranışlarıyla gerek insanlara gerekse topluma örnek davranışlar içerisinde olmaları gerekmektedir. Biz spor ve sporcuya destek vermeye devam edeceğiz. İnşallah bu destekler ilçemize daha nice başarılar getirecektir." diye konuştu.

Kızıltepe Anafartalar ilk-Ortaokul müdürü Mehmet Ali Demir’de spora ve sporcuya verdiği destekten ötürü Kaymakam/Belediye başkan vekili Mehmet Yüzer’e teşekkür etti.

Kaymakamlık makamında ki kabule Türkiye Atletizm yarışmasında Türkiye 4.sü olan Yusuf Özmen’in yanı sıra Kaymakamlık bünyesinde yayına başlayan Başak FM radyosunda ilk canlı yayına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu konuk eden Kübra Adın'a da başarılarından dolayı Kaymakam/Belediye başkan vekili Yüzer tarafından ödüllendirirdi. Kabul’de ilçe milli eğitim müdürü Mehmet Ali Az ile Vegi dairesi başkanı/Belediye Başkan Yardımcısı vekili Cevdet Topal’da hazır bulundu.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!