Advert

Kızıltepe TÜGVA’dan Cevheroğlu’na Ziyaret

Kızıltepe TÜGVA’dan Cevheroğlu’na Ziyaret
Kızıltepe TÜGVA’dan Cevheroğlu’na Ziyaret Ekspres
Bu içerik 987 kez okundu.
Advert

KIZILTEPE TÜGVA’DAN CEVHEROĞLU’NA ZİYARET

 

TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı) Kızıltepe Temsilcisi Mehmet Kanat ile İlçe Teşkilat Koordinatörü M. Faruk Gökdemir  ve beraberindekiler AK Parti Kızıltepe Belediye Başkan Adayı Şükrü Cevheroğlu'nu ziyaret etti. Cevheroğlu; TÜGVA’nın Ülke ve bölge genelinde önemli çalışmalara imza attığını söyledi.

Ak parti Kızıltepe SKM’de gerçekleşen ziyarette, TÜGVA Kızıltepe İlçe Temsilcisi Mehmet Kanat Vakıf olarak, AK Parti Kızıltepe Belediye Başkan Adayı Şükrü Cevheroğlu’nu tebrik ederek kendisine başarılar diledi.

 

"GENÇLİĞE BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kızıltepe Belediye Başkan adayı Şükrü Cevheroğlu , ”Gençlik bizim için son derece önemli. Eğer milletlerin yetiştirilmiş gençleri varsa, bu milletler hep uzun ömürlü olurlar. Türkiye Gençlik Vakfı da bu bağlamda büyük hizmetler yapmaktadır. Hem gençlerimizi en iyi eğitimleri almasını, en iyi şekilde bilgiden, ilimden istifade etmesini temin için çalışmakta, aynı zamanda ilimin yanında irfanında oluşabilmesi, medeniyet değerlerimizin de gençlerimize en iyi şekilde nakşedilebilmesi için çaba ve gayret sarf etmektedir” dedi. 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusların Tatil Rotası Değişmiyor
Rusların Tatil Rotası Değişmiyor
Çocuklar Hayalindeki Bayramı Çiziyor!
Çocuklar Hayalindeki Bayramı Çiziyor!