Advert

Kırık Oyuncağını Movapark’a Getir, Engelli Dostlara Umut Olsun!

Kırık Oyuncağını Movapark’a Getir, Engelli Dostlara Umut Olsun!
Kırık Oyuncağını Movapark’a Getir, Engelli Dostlara Umut Olsun! Ekspres
Bu içerik 792 kez okundu.
Advert

KIRIK OYUNCAĞINI MOVAPARK'A GETİR, ENGELLİ DOSTLARA UMUT OLSUN

 

Movapark Hayat Tamircisi Atölyesi çocuklarla birlikte iyiliklere imza atmaya devam ediyor.

 

Açıldığı günden bu yana birçok projeyi hayata geçiren ve destekleyen Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, engelli hayvanlara yaptığı protezlerle tanınan Hayat tamircisi için MOVA’da açtığı atölyede kırık oyuncakların engelli hayvanlarda değerlendirilmesi amacıyla yeni bir kampanya başlatıyor.

“Kırık Oyuncağını Movapark’a Getir, Engelli Dostlara Umut Olsun” projesi ile ilgili MOVA Park’tan yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi;

Mardin’in Derik ilçesinde engelli hayvanlara yaptığı protezlerle “Uluslararası İyilik Ödülü” alan ve Nam-ı Değer Hayat Tamircisi olarak tanıdığımız Hasan Kızıl, Movapark’ta bulunan atölyesinde çocuklarla birlikte engelleri yok ediyor. Hasan Kızıl çocuklarla birlikte kırık oyuncaklardan engelli dostlarına umut yaratan bir projeyi daha hayata geçirecek.9-10 Şubat tarihlerinde 14.00-16.00 saatleri arasında Movapark Hayat Tamircisi(-1.kat) atölyesinde engelli dostlarımızı hayata bağlayan harika bir etkinlikte çocuklarla bir araya geleceğiz.

Movapark Hayat Tamircisi ile, hayvan sevgisinin üretimle birleştiği etkinlikte çocuklarla farkındalık yaratılacaktır.  7 yaş ve üzeri tüm çocuklarımızın getirdikleri eski araba, kamyon gibi tekerlekli kırık oyuncaklar yürüteçlere dönüştürülüp engelli dostlarımıza umut olacaktır.

İyilik dağıtıcısı, Hasan Kızıl ile gerçekleşecek bu çok anlamlı projeye, çocukları bekliyoruz. Hayatı paylaşmak için engel yok, iyilikler Movapark’ta hayat buluyor, sen de gel, iyiliğe ortak ol!

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin'de toplantı ve yürüyüşler 30 gün boyunca yasaklandı
Mardin'de toplantı ve yürüyüşler 30 gün boyunca yasaklandı
FIRAT CEWERÎ “Hep Yüreğimin Sesini Dinledim”
FIRAT CEWERÎ “Hep Yüreğimin Sesini Dinledim”