Advert

Kılıç: Kızıltepe ‘Gönül belediyeciliğinde’ sembol ilçelerin arasında yerini alacak

Kılıç: Kızıltepe ‘Gönül belediyeciliğinde’ sembol ilçelerin arasında yerini alacak
Kılıç: Kızıltepe ‘Gönül belediyeciliğinde’ sembol ilçelerin arasında yerini alacak Ekspres
Bu içerik 1463 kez okundu.
Advert

AK PARTİ MARDİN TEŞKİLATI ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Kızıltepe şimdiye kadar alamadığı hizmetleri 31 Mart’tan sonra inşallah AK Parti belediyeciliğinin yapacağı hizmetlerle ‘gönül belediyeciliğinde’ sembol ilçelerin arasındaki yerini alacaktır”.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Şükrü Cevheroğlu, AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Aydın Yücedağ partililerden oluşan heyet eşliğinde 31 Mart seçim çalışmaları kapsamında Kızıltepe İlçesi’nde çeşitli ziyaret ve çalışmalarda bulundular.

Kızıltepe Hububat ve Ticaret Merkezi’nde üreticiler ve satıcılarla bir araya gelen AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “AK Parti çiftçi kardeşlerimizin durumuna göre proje dâhilinde olsun, olmasın tüm ihtiyaçlarını karşılayarak daha verimli ürün yetiştirmelerini sağlamıştır. Bizler kalkınma ve büyümenin kırsalda başladığını biliyoruz. Çünkü kırsal kalkınma olmadan ülkede kalkınma olmaz. Bu bilinçle kırsalda yaşam koşullarını artırmak hem de çiftçilerimize ve üreticilerimize daha çok destek vermek amacıyla çalışmalar gerçekleştiriyoruz”.

Çeşitli Oda ve STKlarla bir araya gelen AK Parti heyeti daha sonra Kızıltepe çarşı esnafını ziyaret etti. Ziyarette AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç esnaflarımızla bir araya gelerek, AK Parti’nin daima esnafını koruduğunu ve her dönemde daha çok destek verdiğini dile getirdi.

İl Başkanı Faruk Kılıç, “Kızıltepe esnafıyla yaptığımız görüşmeler çok olumlu bir havada gerçekleşti. AK Partimize ve bizlere özel bir sevgi beslediklerini gördük. Buda bizleri ziyadesiyle mutlu etti. İnşallah onların desteğiyle 31 Mart’tan sonra Kızıltepe halkı daha huzurlu ve daha kalkınmış bir hayata ilk adımını atacaktır. AK Parti kurulduğundan bu yana hizmeti insan odaklı gerçekleştiren tek partidir.  Bu nedenle belediyecilik anlayışımız insan temelinde yaşanabilir bir şehirleşme olgusudur”.

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Mehmet Vejdi Kahraman, “Mardin Büyükşehir Belediyesi’ni inşallah AK Parti’ye kazandırdığımız gün Kızıltepe’de kazanmış olacak. Çünkü AK Parti olarak gelişen, kalkınan ve refaha kavuşan bir Mardin için, Kızıltepe için hizmet üreteceğiz. Mardin halkını kucaklayıcı projelerimizi samimiyetle ve büyük bir ciddiyetle faaliyete geçireceğiz. Bu süreçte Kızıltepe halkından tek isteğimiz geçmişteki köhnemiş zih

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin'de toplantı ve yürüyüşler 30 gün boyunca yasaklandı
Mardin'de toplantı ve yürüyüşler 30 gün boyunca yasaklandı
FIRAT CEWERÎ “Hep Yüreğimin Sesini Dinledim”
FIRAT CEWERÎ “Hep Yüreğimin Sesini Dinledim”