Advert
Advert

Cevheroğlu DİKA Belediye Başkan Adayları Buluşması Toplantısına Katıldı.

Cevheroğlu DİKA Belediye Başkan Adayları Buluşması Toplantısına Katıldı.
Cevheroğlu DİKA Belediye Başkan Adayları Buluşması Toplantısına Katıldı. Ekspres
Bu içerik 860 kez okundu.
Advert

Cevheroğlu DİKA Mardin Belediye Başkan Adayları Buluşmasına Katıldı.

 

Ak Parti Kızıltepe Belediye Başkan adayı Şükrü Cevheroğlu Dicle Kalkınma Ajansı’nda (DİKA) gerçekleştirilen toplantıya katıldı.

 

Ak Parti Mardin Belediye Başkan Adayları, Dicle Kalkınma Ajansı’nda gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi. Toplantıda, Ajans Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ tarafından, Mardin’in il ve ilçeleriyle ilgili proje önerileri içeren bir sunum gerçekleştirildi.

Dicle Kalkınma Ajansı’nın (DİKA) ev sahipliğinde yapılan toplantıda, Ak Parti’nin Mardin merkez ve ilçelerinin sekiz belediye başkan adayı, il ve ilçe parti başkanlarıyla birlikte gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldiler. Toplantıya, Ak Parti Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, Kızıltepe Belediyesi Başkan Adayı Şükrü Cevheroğlu, Artuklu Belediyesi Başkan Adayı Abdulkadir Tutaşı, Midyat Belediyesi Başkan Adayı Veysi Şahin, Nusaybin Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Hadi Hamidi, Derik Belediyesi Başkan Adayı Şeyhmus Necimoğlu, Ömerli Belediyesi Başkan Adayı Hüsamettin Altındağ ve Savur Belediyesi Başkan Adayı Oğuzhan Sönmez Kaya katıldı.

Toplantıda DİKA Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, Mardin’in büyükşehir, merkez ve dokuz ilçesi olmak üzere toplam on bir belediyesi ile ilgili proje önerileri içeren geniş kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi. Ak Parti belediye başkan adayları ile il ve ilçe parti başkanlarına yapılan sunumda, Genel Sekreter, Ajans’ın kalkınma odaklı icra etmiş  olduğu görevde, faaliyet gösterdiği dört ili kapsayan Bölge’de elde ettiği tecrübeler ışığında, Mardin’e yapılmasında büyük yararlar öngörülen projeleri anlattı. Altındağ, DİKA olarak kendilerine sunulan projelere teknik ve mali anlamda hibe desteği veren bir kuruluşun bu projeleri bizzat kendisinin yapamayacağını; fakat belediyelerin bu projeleri hayata geçirirken Ajans tarafından desteklenebileceğini söyledi.

mardin kızıltepe akparti farukkılıç şükrücevheroğlu dika
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Prof. Dr. Gülten Kaptan'ın şiir kitabı yayınlandı
Prof. Dr. Gülten Kaptan'ın şiir kitabı yayınlandı
Dünyanın En Çok Atık Bırakan Ülkesi Çin Oldu
Dünyanın En Çok Atık Bırakan Ülkesi Çin Oldu