Advert

Protokol Genç Çiftin Nikah Şahitliğini Yaptı

Protokol Genç Çiftin Nikah Şahitliğini Yaptı
Protokol Genç Çiftin Nikah Şahitliğini Yaptı Ekspres
Bu içerik 2488 kez okundu.
Advert

Protokol Genç Çiftin Nikah Şahitliğini Yaptı

 

Kızıltepe’nin tanınmış Cevheroğlu ve Geleri ailelerinin düğünü töreni protokol ve siyasetçileri bir araya getirdi. Genç çiftin nikahına şahitlik ettiler.

 

Geleri ailesinden Gelin Işıl Geleri ile Cevheroğlu ailesinden Damat Sedrettin Cevheroğlu’nun düğün törenine katılan il-ilçe protokolu ile siyasiler düğünde genç çiftin mutluluğuna ortak olarak nikah şahitliği yapıp takı taktı, halay çekti.

Ak Parti Kızıltepe belediye başkanı Şükrü Cevheroğlu’nun yeğeni Sedrettin Cevheroğlu’nun düğün törenine, Ak parti Mardin millet vekili Cengiz Demirkaya, Mardin valisi/Belediye başkan vekili Mustafa Yaman, Kızıltepe Kaymakamı/Belediye başkan vekili Mehmet Yüzer, Ak Parti Mardin il Başkanı Faruk Kılıç, Ak Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Vejdi Kahraman, Kızıltepe ilçe başkanı Mehmet Aydın Yücedağ, AK parti il-ilçe teşkilatı ile davetliler ve iki ailenin dost ve akrabaları katıldı.

Genç çiftin nikah şahitliğini yapan ve mutluluklarına ortak olan protokol üyeleri ve siyasetçiler daha sonra gelin-damat’a takı taktı.

Ak Parti Kızıltepe belediye başkanı Şükrü Cevheroğlu bu mutlu günlerinde, yeğeni Sedrettin Cevheroğlu’nun düğün törenine katılma nezaketinde bulunan protokol üyeleri, siyasetçiler ve davetlilere teşekkür etti.

Mardin Kızıltepe Geleri Cevheroğlu protokol
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin'de toplantı ve yürüyüşler 30 gün boyunca yasaklandı
Mardin'de toplantı ve yürüyüşler 30 gün boyunca yasaklandı
FIRAT CEWERÎ “Hep Yüreğimin Sesini Dinledim”
FIRAT CEWERÎ “Hep Yüreğimin Sesini Dinledim”