Advert
Advert

Ak Parti Mardin İl SKM’den Tartışma Açıklaması

Ak Parti Mardin İl SKM’den Tartışma Açıklaması
Ak Parti Mardin İl SKM’den Tartışma Açıklaması Ekspres
Bu içerik 1264 kez okundu.
Advert

AK PARTİ MARDİN İL SKM’DEN TARTIŞMA AÇIKLAMASI

AK Parti Mardin İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı, 08.02.2019 tarihinde Ömerli İlçesi’nde gerçekleştirilen seçim çalışmaları esnasında ak parti heyeti ile heyetiyle sözlü sataşma yaşandığı ile ilgili çıkan haberler üzerine yazılı bir açıklamada bulunarak, iddiaların mesnetsiz olduğu belirtildi.

AK Parti Mardin İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığından yapılan yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi;

Tüm kamuoyunun bildiği üzere 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçim çalışmalarına Mardin Büyükşehir olmak üzere tüm ilçelerimizde günler öncesinden başladık. Bu kapsamda kazanacağımıza kesin gözle baktığımız Ömerli İlçesi’nde de çalışmalarımızı devam ettirdik.

İlçemizde çalışmalara mukabil olarak girilen bir kıraathanede tesadüf eseri orada bulunan başka bir partinin belediye başkan adayı ile AK Partimizin adayı arasında yerel nedenlerden kaynaklı kısa süreli sözlü bir tartışma cereyan etti. Fakat tartışma büyümden son buldu. Bizde heyet olarak çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ettik. Bazı yerel medyada çıkan asılsız iddialara istinaden, Genel Merkez MKYK Üyesi aynı zamanda Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Sayın Orhan Miroğlu’nun, programda bulunan Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Mehmet Vejdi Kahraman’ın, Milletvekillerimiz ve İl Başkanımızın bizzat kendilerine karşı ne sözlü nede farklı tartışmalara neden olabilecek herhangi bir husus yaşanmamıştır.

AK Parti katılmış olduğu tüm seçimlerde çalışmalarını samimiyetle, tevazuyla ve kim olursa olsun tüm milletimize saygıyı esas alarak sürdürmüştür. AK Parti gücünü ve samimiyetini daima millete hizmetten yana kullanmıştır. İnşallah 31 Mart yerel seçim çalışmalarımızı bu minvallerde sürdürerek 1 Nisan sabahı zaferi hep birlikte idrak edeceğiz.

 Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Prof. Dr. Gülten Kaptan'ın şiir kitabı yayınlandı
Prof. Dr. Gülten Kaptan'ın şiir kitabı yayınlandı
Dünyanın En Çok Atık Bırakan Ülkesi Çin Oldu
Dünyanın En Çok Atık Bırakan Ülkesi Çin Oldu