Advert

Trabzon Ortahisar belediyesinden kardeş eli

Trabzon Ortahisar belediyesinden kardeş eli
Trabzon Ortahisar belediyesinden kardeş eli Ekspres
Bu içerik 621 kez okundu.
Advert

Trabzon Ortahisar belediyesinden kardeş eli

Trabzon Ortahisar Belediyesi’nden Mardin Kızıltepe’ye yaklaşık 600 yardıma muhtaç çocuğa giyim yardımında bulundu.

Merkezi Kızıltepe’de bulunan Mardin Trabzonspor Taraftar Derneğinin aracılığı ile gelen giyim yardımları Dernek Başkanı İbrahim Aydın ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlandı.

Mardin Trabzonspor Taraftar Derneği Başkanı İbrahim Aydın Trabzon Ortahisar kardeş belediyesinden yaklaşık 600 çocuğumuza giyim yardımı gönderdiğini ifade ederek gelen yardımları dağıtmaya devam ettiklerini ifade eden Başkan Aydın, yardımların bir kısmının Derik ilçesine bağlı Dumanlı ilkokulunda Derik Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Hakan Kafkas’ın da katılımı ile öğrencilere dağıtacaklarını söyledi.

Mardin Trabzonspor Taraftar Derneği Başkanı İbrahim Aydın, Kızıltepe Belediyesi ile kardeş belediye olan Trabzon Ortahisar belediyesinden yaklaşık 600 çocuk için gelen giyim yardımı ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bu tür sosyal ve yardım projeleri hem çocukları sevindirme adına hem de örnek belediyecilik adına güzel adımlar olarak görüyoruz. Başta Ortahisar belediye başkanımız Sayın Av. Ahmet Metin Genç'e ve sosyal kültür müdürümüz Haci Nail Altunay'a teşekkür ediyorum. Hatırlayacağınız gibi bu kardeşlik adımlarının atıldığı ilk dönemlerde 2017 Aralık ayında Kızıltepe’de yine Ortahisar Belediyesi tarafından yapılan ve büyük ilgi gören hamsi festivaline yaklaşık 30 bin kişi katılım sağlamıştı. Bizde 2018’de Trabzon meydanında 15 bin kişinin katılımı ile bulgur festivali düzenleyerek tanıtımda bulunduk.” İfadelerine yer verdi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları