Advert

Uzunkaya, Kızıltepe Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

Uzunkaya, Kızıltepe Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Etti.
Uzunkaya, Kızıltepe Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Etti. Ekspres
Bu içerik 1124 kez okundu.
Advert

Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya Kızıltepe Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

Mardin’e bir ziyaret gerçekleştiren Emniyet Genel Müdürümü Celal Uzunkaya, Kızıltepe Emniyet müdürlüğünü ziyaret etti.

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, Beraberindeki Heyet ile geldiği Mardin’de çeşitli ziyaret ve denetimlerde bulunarak üst yöneticilerle toplantı gerçekleştirdi. Uzunkaya, Mardin ve bölge illerinde vatandaşların huzurlu, güvenli bir şekilde sokakta oluşunu görmenin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, Kent’te yürütülen güvenlik hizmetlerini yerinde incelemek üzere geldiği Mardin’de İl Emniyet Müdürü Hasan Onar’ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Uzunkaya, beraberinde Güvenlik Dairesi Başkanı Cüneyt Ünal, Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Suat Çelik, İstihbarat Daire Başkanı Sabit Akın Zaimoğlu, Özel Harekat Başkanı Selami Türker ve Terörle Mücadele Dairesi Başkan Vekili Hasan Yiğit ve Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ile birlikte Vali/Büyükşehir Belediye başkan vekili Mustafa Yaman'ı da makamında ziyaret etti.

Mardin’e gelen Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya ve beraberindeki heyet ayrıca Kızıltepe ilçe emniyet Müdürlüğü ile Mardin Özel Harekat ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüklerini de ziyaret ederek denetleme ve incelemelerde bulundu. İl emniyet müdürü Hasan Onar’ın da eşlik ettiği Kızıltepe ilçe emniyet müdürlüğü ziyaretinde Uzunkaya ve beraberindeki heyet İlçe emniyet müdürü Emin Yıldırım tarafından karşılandı.

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya beraberindeki heyet ve İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ile birlikte Mardin İl Jandarma Komutanlığını da ziyaret etti.

Uzunkaya, Mardin ziyareti ile ilgili olarak, Güvenlik ve asayiş hizmetlerinin yanı sıra, sahada görev yapan güvenlik güçlerinin moral ve motivasyonunun desteklenmesi, sorun ve taleplerinin yerinde incelenmesi amacıyla bu ziyaretleri fırsat buldukça gerçekleştirdiklerini söyledi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları