Advert

Voleybol’da Cevhertepe spor Play Of’ta

Voleybol’da Cevhertepe spor Play Of’ta
Voleybol’da Cevhertepe spor Play Of’ta Ekspres
Bu içerik 969 kez okundu.
Advert

Voleybol’da 1.Ligi Hedefleyen Cevhertepe spor Play Of’ta

 

Voleybol 2. lig 5. Grupta Şampiyonluk mücadelesi veren Kızıltepe Cevhertepe spor Voleybol takımın hedefi ilk sezonlarında 1. Ligi yükselmek.

 

Türkiye Voleybol Federasyonu 2. lig 5. Grupta 2.lige çıktıkları ilk sezonda Şampiyonluk mücadelesi veren Kızıltepe Cevhertepe spor kulübü Voleybol takımı, hedefi olan ilk sezonda şampiyonluk yaşayıp 1. Ligi yükselmeğe bir adım daha yaklaştı.

Mardin Kızıltepe ilçesinde büyüyüp yaşadıkları köyün ismini kulüplerine vererek kurdukları Voleybol takımı ile ilk sezonda katıldıkları 2.ligde 17 maçta 16 galibiyet alarak hedefledikleri şampiyonluk yolunda başarılı maçlara imza atarak Malatya ilinde oynanacak play of maçlarına katılma hakkını elde eden Cevhertepe Voleybol takımı 1. Lig’e çıkmaya bir adım daha yaklaştı.

Cevhertepe kulübü başkanı Turgut Cevheroğlu, Türkiye voleybol federasyonu 2 liginde mücadele eden takımlarının oynadıkları 17 maçta 16 galibiyet elde ettiklerini belirterek,  “Kızıltepe Cevhertepe Spor Kulübü Voleybol takımımız Türkiye’de ilk 16 takım arasına girmeyi garantiledi. Takımımız Malatya şehrinde düzenlenecek 1 Lige çıkma play of maçlarına katılma hakkını elde etti. Takımımızın rakipleri Konya Pema Koleji, İzmir Saint Josept ve ilçemizin bir diğer takımı Kızıltepe Eğitim Spor takımları olacak. Play of maçlarında başarılı olarak Temsil ettiğimiz Kızıltepe’nin, Mardin’in adını duyuracağımıza inanıyoruz. Bölgede sadece futbol olmadığını ve salon sporlarında da üst liglerde oynandığını göstermek istiyoruz.”, Açıklamasında bulunan Cevheroğlu, Sporcularının çoğunun ilçe dışından transfer ettiklerini, çok iddialı bir takım kurduklarını söyleyerek turnuvada kendilerine sponsor olacak bir firmanın desteğini beklediklerini sözlerine ekledi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları