Advert

Sarı, Krosta 4. olan Kızıltepeli Yusuf'u Ödüllendirdi

Sarı, Krosta 4. olan Kızıltepeli Yusuf'u Ödüllendirdi
Sarı, Krosta 4. olan Kızıltepeli Yusuf'u Ödüllendirdi Ekspres
Bu içerik 484 kez okundu.
Advert

Sarı, Krosta Türkiye dördüncüsü olan Kızıltepeli Yusuf’u Kabul Etti.

 

İl milli eğitim müdürü Yakup Sarı, Kros Türkiye Şampiyonasında 4. olan Kızıltepeli öğrenci Yusuf Özmen makamında kabul ederek tebrik edip ödüllendirdi.

 

Geçtiğimiz günlerde Antalya ilinde düzenlenen Okul sporları Türkiye kros yarışmalarında Mardin adına katılan ve turnuvada Türkiye 4.sü olan Kızıltepe Anafartalar Ortaokul öğrencisi Yusuf Özmen’in başarı olarak dereceye girmesi nedeniyle Mardin İl milli eğitim müdürü Yakup Sarı tarafından ağırlanarak ödüllendirildi.

İl milli eğitim müdürü Yakup Sarı’nın makamında gerçekleşen Kabul’de Okul sporları Türkiye şampiyonasında 4. olan Kızıltepe Anafartalar Ortaokulun başarılı öğrencisi Yusuf Özmen, okul müdürü Mehmet Ali Demir ile Beden öğretmen öğretmeni hazır bulundu. Kabulde Sportif faaliyetlerde elde edilen böylesi bir başarının kendilerini çok memnun ettiğini belirten Sarı, “Öğrencimizi yarışmaya hazırlayan ve ona her zaman destek olan ailesini, okul müdürünü ve öğretmenlerini de tebrik ederim” ifadelerinde bulunduktan sonra başarılı sporcu öğrenciye çeşitli hediyeler verdi.

 

Okul sporları Türkiye kros yarışmalarında Türkiye 4.sü olan Kızıltepe Anafartalar Ortaokul öğrencisi Yusuf Özmen, Kızıltepe Kaymakamı/Belediye başkan vekili Mehmet Yüzer tarafından altın ile ödüllendirilmişti.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları