Advert

Kardeş eli köy çocuklarını sevindirdi

Kardeş eli köy çocuklarını sevindirdi
Kardeş eli köy çocuklarını sevindirdi Ekspres
Bu içerik 439 kez okundu.
Advert

Kardeş eli köy çocuklarını sevindirdi

 

Trabzon Ortahisar belediyesi tarafından Mardin’e gönderilen giyim yardımı Mardin Trabzonspor Taraftarlar Derneği tarafından Derik ilçesi Dumanlı mahallesinde ilkokul öğrencilerine dağıtıldı.

 

Daha öncede Mardin Trabzon arasında kardeşlik köprüsü projesi kapsamında hem Mardin’de hem de Trabzon’da birçok etkinlik yapıldı.

Yardım ihtiyaçları olanları tespit ettikten evlere ve okullara dağıtım yaptıklarını aktaran Mardin Trabzonspor Taraftar Derneği Başkanı İbrahim Aydın Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Sayın Av. Ahmet Metin Genç ve Sosyal Kültür Müdürü Hacı Nail Altunay'ın ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere derneğe giyim yardımı gönderdiklerini açıkladı.

Derik'in Dumanlı mahallesinin ilkokul öğrencilerine giyim malzemesi dağıtıklarını ifade eden Başkan Aydın şunları söyledi:
“Derik Kaymakamı ve Belediye Başkanı Vekili Sayın Hakan Kafkas beyin talimatıyla bizleri yalnız bırakmayan Belediye Beyaz Masa ekibi ve Derik İlçe Milli Eğitim Şube müdürleri ile  beraber köye gittik geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı sevinçleri gözlerinde okunuyordu.  Bir kere daha söylüyorum sosyal belediyecilik anlamda Trabzon Ortahisar belediye başkanımız Sayın Av. Ahmet Metin Genç'e ve belediye Sosyal Kültür Müdürümüz Hacı Nail Altunay'a teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günlerde Trabzon’a bazı ziyaretlerde bulunacağım bu tür proje ve yardımların süreklilik kazanması için bazı taleplerde bulunacağım.”

Başkan Aydın, “Yardımlar konusunda gerek Trabzon’da gerek Mardin’de gerek başka ilerde olsun katkı sunan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları