Advert

Öğretmenlerden Örnek Davranış

Öğretmenlerden Örnek Davranış
Öğretmenlerden Örnek Davranış Ekspres
Bu içerik 1126 kez okundu.
Advert

Öğretmenlerden Örnek Davranış

 

Kızıltepe TOKİ İlkokulunun 4 öğretmeni kendi çabalarıyla yürüttükleri proje ile okulun ihtiyacı olan Atölyeler ve Konferans salonunu işler hale getirdiler.

 

 TOKİ ilkokulunda görev yapan Okul öğretmenleri Bıradost Selki, İbrahim Duran, Fahrettin Saruhan ve müdür yardımcısı Musa Akın’ın katkıları ile 2017-2018 Eğitim yılında başlanan proje ile Görsel Sanatlar, Akıl ve Zeka Oyunları, Bilim-Fen, Drama Atölyesi ve Satranç Odası ile konferans salonunu piyasa fiyatının çok altında okullarına kazandırdılar.

Okulda bulunmayan atölyeler ve konferans salonu için kolları sıvayan dört eğitimci, okul idaresinin de desteği ile yola koyulup zoru kolaya çevirdiler. Dışarıya yaptırılması durumunda 150 bin liraya mal olacak bu çalışmada, tüm el işçiliği öğretmenler tarafından yapılarak 4 bin liraya mal edildi.

Proje Sınıf öğretmeni Bıradost Selki tarafından hazırlanan ve yürütülen çalışmalara Okul öğretmenleri İbrahim Duran, Fahrettin Saruhan ve müdür yardımcısı Musa Akın destekleri ile tamamlanan Görsel Sanatlar Atölyesi, Satranç Odası, Akıl ve Zeka Oyunları atölyesi, Bilim-Fen Atölyesi, Drama Atölyesi ve 90 kişilik konferans salonunu ile sahnesinin açılışı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Az, Halk eğitim Müdürü A.Kadir Gümüş, Özcan Yıldız İmam Hatip Lisesi Müdürü Tarık Yılmaz, Okul Müdürü Başkan Özkan’ın katılımları ile yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali AZ; Emeği geçen herkesi kutlayarak bu tür faaliyetlerin devamını diledi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları