Advert

Kızıltepe Ticaret Borsası Türkiye Birincisi

Kızıltepe Ticaret Borsası Türkiye Birincisi
Kızıltepe Ticaret Borsası Türkiye Birincisi Ekspres
Bu içerik 701 kez okundu.
Advert

KIZILTEPE TİCARET BORSASI TÜRKİYE BİRİNCİSİ

 

Kızıltepe Ticaret Borsası Akreditasyon’da ülke genelinde bulunan Ticaret borsaları arasında aldığı yüksek puan ile Türkiye birinciliğini elde etti.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sertifika Töreni TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve TOBB Akreditasyon Kurulu Başkanı Faik Yavuz’un katılımıyla Ankara’da TOBB İkiz Kulelerde gerçekleşti.

Gerçekleşen törene; Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin, Genel Sekreter Abdulkadir Şahin ve Genel Sekreter Yardımcısı Metin Sert katıldı.

Akreditasyon törenine katılan Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Şahin konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede; “Kızıltepe Ticaret Borsası Akreditasyon Denetimleri Sonucunda Almış Olduğu Yüksek Puan ile Türkiye’deki Ticaret Borsalar içerisinde 1.nci olmuştur”,  5 Yıldızlı A sınıfı sertifikamızı Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan tarafından Bizlere takdim edildi. Akreditasyon denetimleri sonucunda Borsalar arası en yüksek puanı alarak Türkiye Birincisi olmak bizleri çok mutlu etmiştir.   Bu Hizmetkârlık ve başarısında Yönetim Kurulumuza, Meclis üyelerimize, vefakâr çalışanlarımıza ve tüm üyelerimize Mardin İlimize hayırlı ve uğurlu olsun. Allah bizlere nice başarılar nasip eder inşallah” açıklamasında bulundu.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1 GB Mobil İnternet İçin 2,25 Dolar Ödüyoruz.
1 GB Mobil İnternet İçin 2,25 Dolar Ödüyoruz.
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…