Advert
Advert

Zeka ve Akıl Oyunları Turnuvası Kayıtları Başladı

Zeka ve Akıl Oyunları Turnuvası Kayıtları Başladı
Zeka ve Akıl Oyunları Turnuvası Kayıtları Başladı Ekspres
Bu içerik 978 kez okundu.
Advert

MOVAPARK’TA BU İŞ AKIL İSTER! ZEKA VE AKIL OYUNLARI TURNUVASI

 

Movapark AVM Zeka Oyunları Turnuvası’na hazırlanıyor.

Yeni dönem gençliğin ilgisi ile karşılanan Zeka Oyunları Turnuvası 9 Mart 2019’da iddialı sporcuları misafir edecek. Heyecan dolu turnuva Movapark sinema katı kültür sanat alanında gerçekleşecek.

Movapark, Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu ve Mardin Zeka Atölyesi katkılarıyla Mardin’de ilk kez düzenlenecek turnuvaya 9-14 yaş ilkokul ve ortaokul grubu çocuklar katılım sağlayacak. İl genelinde 6 oyun (İlkokul: Mangala, Pentago, Qbitz, Equilibrio, Ortaokul: Mangala, Pentago, Reversi, Kulami) 8 kategoride gerçekleşecek. Dereceye giren sporcular Bursa’da Zeka Oyunları Turnuvası’nda Türkiye Şampiyonası için yarışma fırsatı yakalayacaklar.

Bölgenin en aktif alışveriş ve yaşam merkezi Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi ziyaretçileriyle birlikte birçok projeyi hayata geçirmiş ve ev sahipliği yapmıştır. Movapark AVM şimdi de Zeka ve Akıl Oyunları Turnuvası için kolları sıvadıklarını açıklayan AVM genel müdürü Nazlı Özdemir, “Bu turnuva şimdiden heyecan dolu. Öğrenciler kıyasıya yarışacak ve bilişsel becerilerini ortaya koyacaklar” 

Özdemir, “Zeka Oyunları Turnuvası ile öğrencilerim sosyal gelişimlerinin desteklenmesi amaçlanmaktadır. Dereceye giren katılımcı çocukları sürpriz hediye çekleri ve eğlence biletleri bekliyor. Kıyasıya mücadeleye kayıt yaptırmak için www.movapark.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 0482 312 68 68- 0506 098 47 07 numaralı telefonlarla iletişim kurabilirsiniz. Zeka ve Akıl Oyunları Turnuvasında son kayıt tarihi ise 3 Mart. Siz de Movapark’a gelin, bu heyecanı kaçırmayın! Movapark zeka oyunları turnuvası heyecanını paylaşmaya tüm halkımızı bekliyoruz.”

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Prof. Dr. Gülten Kaptan'ın şiir kitabı yayınlandı
Prof. Dr. Gülten Kaptan'ın şiir kitabı yayınlandı
Dünyanın En Çok Atık Bırakan Ülkesi Çin Oldu
Dünyanın En Çok Atık Bırakan Ülkesi Çin Oldu