Advert

Ak Parti Mardin ilçelere tanıtım stantları kurdu.

Ak Parti Mardin ilçelere tanıtım stantları kurdu.
Ak Parti Mardin ilçelere tanıtım stantları kurdu. Ekspres
Bu içerik 591 kez okundu.
Advert

MARDİN AK GENÇLİKTEN TÜM İLÇELERE SEÇİM STANTI

 

Ak Parti Mardin Gençlik Başkanlığı tarafından tüm ilçelerde adayların tanıtımının ve projelerinin yer aldığı broşürlerin dağıtımı için tüm ilçelere tanıtım stantları kurdu.

 

AK Parti Mardin İl Gençlik Başkanlığı, 31 Mart Mahalli Seçim süreci boyunca AK Parti’nin 17 yıldır Türkiye’de ve dışarıda yapmış olduğu icraatlarının bulunduğu ayrıca, tüm adayların tanıtımının ve projelerinin yer aldığı broşürlerin dağıtımı için tüm ilçelere tanıtım stantları kurdu.

AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan konuya ilişkin yapmış olduğu açıklamalarda, “Büyükşehir ve on ilçemizde kurmuş olduğumuz bu stantlarda, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 7 Mart Perşembe günü Mardin’de gerçekleştireceği büyük mitingin duyurularını, AK Partimizin 17 yıl boyunca yapmış olduğu eşsiz yatırımların bulunduğu ve büyükşehir Adayımız Sayın Mehmet Vejdi Kahraman ve on ilçe belediye başkan adaylarımızın projelerinin yer aldığı broşürleri vatandaşlarımıza dağıtıyoruz. Amacımız her vatandaşımıza ulaşarak AK Belediyeciliğin memleketimiz için ne kadar önemli olduğunu göstermek ve bölgemizin AK Parti’ye olan gereksiniminin çok üst düzeyde olduğunu kanıtlamaktır”.

Stantları ziyaret eden AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Gençlik kollarımızı yapmış oldukları bu önemli çalışmadan dolayı tebrik ediyorum. Amacımız tüm halkımıza ulaşarak AK Parti’yi ve çok değerli adaylarımızı tanıtmaktır. Bizler geçmişte çok sıkıntılar çekmiş ve AK Parti belediyecilik anlayışından yoksun kalmış tüm bölgelerimizi AK Parti belediyeciliğiyle tanıştırmak istiyoruz. Tüm çalışmalarımız bu yöndedir. 7 Mart’ta inşallah, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle düzenleyeceğimiz mitingin hazırlık çalışmalarını süratle sürdürüyoruz. Gerçekleştireceğimiz bu mitingimize tüm halkımızı bekliyoruz”.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları