Advert

HDP Mardin’de seçim çalışmalarını sürdürüyor

HDP Mardin’de seçim çalışmalarını sürdürüyor
HDP Mardin’de seçim çalışmalarını sürdürüyor Ekspres
Bu içerik 1477 kez okundu.
Advert

HDP Mardin’de seçim çalışmalarına devam ediyor

 

31 Mart tarihinde yapılacak seçimlere hazırlıklarını Sürdüren HDP Mardin teşkilatı, Mardin merkez ve ilçelerdeki seçim bürolarının açılışlarını gerçekleştirmeyi ve ziyaretlerini sürdürüyor.

Halkların Demokratik Partisi(HDP), 31 Mart yerel seçim çalışmalarına kapsamında sürdürdüğü seçim çalışmaları doğrultusunda Kızıltepe ilçesinde açılışı yapılan seçim bürosunun ardından Mardin merkez Artuklu ilçesi seçim bürosunun açılışı HDP il başkanı Eylem Amak, Büyükşehir Belediye başkanı Ahmet Türk ve ilçe belediye başkan adayları ile partililerin katılımı ile yapılırken HDP Mardin Kadın Meclisi, Nusaybin ilçesinde kadın seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Yerel seçim çalışmalarını sürdüren HDP il-ilçe teşkilatları, HDP Belediye başkan adayları ve partililerin katılımı ile Mardin ilçelerinde ve ilçelere bağlı mahallelerde (köylerde) ziyaretler sürüyor. HDP’liler Seçim çalışmaları kapsamında Artuklu, Kızıltepe, Derik, Mazıdağı, Ömerli, Savur ve Midyat’ bağlı kırsal mahalleleri ziyaret ederek seçim çalışmalarını sürdürdü.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları