Advert

Kızıltepe 47 Spor engel tanımıyor: 2-0

Kızıltepe 47 Spor engel tanımıyor: 2-0
Kızıltepe 47 Spor engel tanımıyor: 2-0 Ekspres
Bu içerik 953 kez okundu.
Advert

Kızıltepe 47 Spor engel tanımıyor: 2-0

 

Mardin 2. Amatör liginde lider durumda olan Kızıltepe 47 spor bu haftada galip gelerek yenilmezlik serisini sürdürdü.

Önümüzdeki futbol sezonunda 1. Amatörde mücadele etmek isteyen ve ligde Şampiyonluk hedefleyen Kızıltepe 47 spor hafta sonu oynanan ve gergin anlar yaşanan maçta rakibi Kızıltepe Cevher spor’u 2-0 yenerek ligdeki galibiyet serisini 17’ye çıkarırken yenilmezlik unvanını da sürdürmüş oldu.

Ligin 2. Sırasında bulunan takipçisi Mazıdağı Fosfat spor’un 4 puan önünde durumda bulunan Kızıltepe temsilcisi Kızıltepe 47 spor, 30 puanla grupta 6. sırada bulunan bir diğer Kızıltepe takımı Cevher spor ile Kızıltepe ilçe stadında oynanan ve gergin geçen maçta rakibini Emre’nin attığı 2 gol ile geçerek puanını 52 ye yükselterek rakibi ile arasındaki puan farkını korudu.

Kulüp Başkanı Fahrettin Işık, Maç esnasında rakip takım futbolcularının ve bazı taraftarların kendilerine sürekli hakaret ederek maçı gerginleştirmesinin dost olması gereken iki Kızıltepe takımına yakışmadığını belirterek şunları söyledi, “Takımımız Kızıltepe 47 spor, bu haftaki rakibimiz Kızıltepe Cevher spor’u net bir skorla 2-0 yenerek kazandı. Bizleri o yağmurda destekleyen taraftarlarımıza çok teşekkür ederiz. Bizler maçın başında Kızıltepe ekibimizin başkanı Sayın Veysi Altun'a da başarılar diledik. Ancak her Kızıltepe takımı bizim takımımız diyenlere de sesleniyorum, bugün taraftarlar iki takımı da alkışlayıp desteklemesi gerekirken taraftarlar ikiye ayrılmıştı. Bizleri farklı gören taraftarı kınıyorum. Her Kızıltepe takımı bizim dostumuzdur ama bizleri ayrı kefeye koyanlarda gün gelecek aynı muameleyle karşılaşacaktır.” Dedi.

Mardin 2. Amatör Ligi Haftanın Maç Sonuçları ve Puan Durumu:

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları