Advert

Öter: Kadınlara 365 Gün Değer Verilmeli.

Öter: Kadınlara 365 Gün Değer Verilmeli.
Öter: Kadınlara 365 Gün Değer Verilmeli. Ekspres
Bu içerik 433 kez okundu.
Advert

MTDF. Başkanı Öter Kadınlara 365 Gün Değer Verilmeli.

 

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu MTDF. Başkanı Mehmet Şerif Öter 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Dolayısıyla Yayımladığı Mesajda Bir Gün Değil Kesintisiz 365 Gün Kadına Değer Verilmeli Dedi.

Başkan Öter mesajında “Birleşmiş Milletler genel kurulu,16 Aralık 1977 yılında 8 Mart’ın Dünya Kadınlar günü olarak anılmasını kabul buyurmuş.

Emperyalist ABD ve müttefiklerinin güdümünde olan Birleşmiş milletlerin merkezi Newyork’ta bulunmaktadır. ABD ve müttefikleri çıkarları uğruna Ortadoğu’da sömürdükleri ülkelerde kadınların bir kısmı katledilirken,  Emperyalistlerin çıkarına hizmet eden Ortadoğu’nun bazı kukla yöneticilerin zindanlarında binlerce kadının hayatı çürümeye devam ediyor, Emperyal güçlerin, kapitalist düzeni özgürlük ve modernlik adı altında başta kadının emeğini ve insani değerini acımasızca sömürmeye devam ederken bir taraftan da yapmacık söz ve sanal  çiçeklerle 8 Mart Dünya kadınlar gününü kutlamak yeterli değil.

Dinimizde Kadın kutsaldır, Anadır, doğurduğu evladının cenneti ayakları altındadır, eştir, kardeştir, hayatın merkezinde ve erkeğin ayrılmaz hayat ortağı ve başarının kaynağıdır.

Öter “Bu duygu ve düşüncelerle kendini bilen tüm kadınlarımızı 365 gün kesintisiz saygı ve hürmetle anıyor, sağlık,huzur,başarı ve mutluluklar diliyorum. “Dedi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları