Advert
Advert

Kılıç, Sürekli Gelişen ve Kendini Yenileyen Bir Mardin İçin Çalışıyoruz

Kılıç, Sürekli Gelişen ve Kendini Yenileyen Bir Mardin İçin Çalışıyoruz
Kılıç, Sürekli Gelişen ve Kendini Yenileyen Bir Mardin İçin Çalışıyoruz Ekspres
Bu içerik 782 kez okundu.
Advert

 İL BAŞKANI KILIÇ, SÜREKLİ GELİŞEN VE KENDİNİ YENİLEYEN BİR MARDİN İÇİN AK PARTİ DİYORUZ

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “AK Parti’nin belediyecilik anlayışında hizmetle beraber gönüllerde de buluşmak, gönülleri fethetmek var”.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’ne sayılı günler kala çalışmalarını daha da hızlandırdıklarını belirten AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “En ücra köşede bile bulunan vatandaşımızın gönlünü fethedinceye, projelerimizi kendisine anlatıncaya kadar çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Çünkü AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Mehmet Vejdi Kahraman ve ilçe belediye başkan adaylarımızın, Mardin’i tüm ilçeleriyle beraber kalkındıracak projelerini hayata geçirmek istiyoruz. Ve bu projeler tüm Mardin’in her bir metrekaresini, her bir insanımızı kapsamaktadır. AK Parti’nin siyasi ve hizmet anlayışında doğu-batı ayırımı asla olmadı, olmayacakta. Bizler istiyoruz ki Mardin hak ettiği noktaya ulaşsın. Topyekun millet iradesinin egemen olduğu, barışın ve huzurun tesis olunduğu, sanayi, ticaret ve tarımda sürekli gelişen, kendini yenileyen bir Mardin’in oluşmasını istiyoruz”.

İl Başkanı Faruk Kılıç, “AK Parti’nin belediyecilik anlayışında hizmetle beraber gönüllerde buluşmak, gönülleri fethetmek var. Halkımızdan aldığımız güçle 17 yıldır hizmet üretiyoruz ve durmadan üretmeye devam edeceğiz. Memleketimiz için çok önemli olan yerel seçimlere sayılı günler kaldı. Birbirinden tecrübeli ve birikimli adaylarımızın büyük emeklerle Mardin’in coğrafi yapısına uygun şekilde hazırladıkları projeleri hayata geçirmek ve Mardin’i zirveye ulaştırmak için Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Mehmet Vejdi Kahraman ve tüm ilçe adaylarımıza desteklerinizi eksik etmeyiniz”.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor