Advert

Protokol ve Adaylar Sandık Başında

Protokol ve Adaylar Sandık Başında
Protokol ve Adaylar Sandık Başında Ekspres
Bu içerik 1281 kez okundu.
Advert

Protokol ve Adaylar Sandık Başında.

 

Mardin il genelinde protokol üyeleri ile siyasiler de oylarını kullandı.

Mahalli idareler seçimlerinin başladığı 31 Mart 2019 Pazar günü sabah 07.00’de sandık başına gitmeye seçmenlerin yanı sıra il-ilçe protokolü ve siyasi parti başkan adayları da sandık başına giderek oylarını kullandı.

Kayıtlı bulubdukları sandıklarda oyunu kullanan Mülki amirler ile siyasetçi ve başkan adayları seçimlerin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Kim nerede oy kullandı:

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Mustafa Yaman oyunu eşi Gülseren Yaman ile birlikte Artuklu Yenişehir Mahallesi Zinciriye İlkokulunda 1295 numaralı sandıkta kullandı.

Kızıltepe Kaymakamı/Belediye başkan vekili Mehmet Yüzer, eşi Filiz Yüzer ile birlikte oyunu Tepebaşı mahallesi Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kullandı.

Ak Parti Mardin Büyükşehir Belediye başkan adayı Mehmet Vajdi Kahraman oyunu  Kızıltepe ilçesine bağlı Akziyaret Mahallesi İlk Okulu 1013 nolu sandıkta kullandı.

HDP Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Türk oyunu Artuklu ilçesi Kasımiye Ortaokulu'ndaki 1321 Nolu sandıkta kullandı

 

Ak Parti Kızıltepe Belediye Başkan Adayı Şükrü Cevheroğlu oyunu Kızıltepe ilçesi İnandı Mahallesi ilk okulu 1241 Nolu Sandıkta kullandı.

HDP Kızıltepe Belediye Başkan adayı Nilüfer Elik Yılmaz ise oyunu eşiyle birlikte Kızıltepe Tepebaşı Mahallesi İpek yolu ilk-Orta Okulu 1096 nolu sandıkta kullandı.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.