Advert

Şahin: Artık Hedef Ekonomik İstikrar ve Kalkınma Olmalı

Şahin: Artık Hedef Ekonomik İstikrar ve Kalkınma Olmalı
Şahin: Artık Hedef Ekonomik İstikrar ve Kalkınma Olmalı Ekspres
Bu içerik 617 kez okundu.
Advert

Şahin: Artık Hedef Ekonomik İstikrar ve Kalkınma Olmalı.

 

Ticaret Borsası Başkan Şahin’den, Seçim Açıklaması “Hedef Ekonomik İstikrar Ve Kalkınma Olmalı”

Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin, "Yerel seçim sonuçlarının Türkiye’ye hayırlı uğurlu olmasını diledi. Yaklaşık 4,5 yıllık seçimsiz bir sürece giriyoruz. Yapısal reformları hayata kazandırarak yeni başarı hikayeleri yazmak için bu süreçte ana gündem maddemiz mutlaka ekonomi olmalı"

Başkan Şahin, " Önümüzde seçimsiz geçireceğimiz ve çok iyi değerlendirmemiz gereken 4,5 yıllık bir fırsat zamanı var. 4,5 yıla yakın bir süre ülkemizde seçim olmaması, gerek kamu gerekse özel sektörde işlere daha iyi odaklanılarak verim artıracak ve uzun dönemde ekonomi de istikrara kavuşacaktır. Artık tüm gücümüzle işimize dönelim, üretime, ihracatla Ülkemize katkı vermeye devam edelim.

Ülkemizin en önemli sorunlarından biri işsizliktir. İşsizliği azaltmak ve ortadan kaldırmak, verimli istihdamı geliştirmek için herkes üzerine düşen görevi yerine getirmelidir. 

Devletimizin kalkınması, büyümesi, milletimizin daha müreffeh bir yaşam sürmesi için gayretle özveriyle hep birlikte çalışmalıyız. Birlikte inşallah daha güzel hizmetler yapacağız ve şehrimizi ve ülkemizi daha iyi noktalara taşıyacağız.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel seçim artık geride kalmıştır. Seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum. Seçimlerde göreve gelen tüm belediye başkanlarımıza, meclis üyelerimize ve muhtarlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.