Advert
Advert

Çocuklar Hayalindeki Bayramı Çiziyor!

Çocuklar Hayalindeki Bayramı Çiziyor!
Çocuklar Hayalindeki Bayramı Çiziyor! Ekspres
Bu içerik 822 kez okundu.
Advert

ÇOCUKLAR HAYALİNDEKİ BAYRAMI ÇİZİYOR!

 

Movapark çocukların hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor. 2. Hayalimdeki Bayram temalı Resim yarışması başladı.

Movapark AVM gelenekselleşen etkinlik ve projeleri ile çocukların hayallerini anlatmasına vesile olmaya devam ediyor.

Etkinlik ile ilgili olarak Mardin Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezinden tarafından yapılan basın açıklamasında; Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle çocuklarımıza sanatı sevdirmek ve ilgilerini artırmak adına başlatmış olduğumuz 2. Movapark Hayalimdeki Bayram temalı resim yarışmasına katılım için son tarih 20 Nisan. Yarışma hakkında detaylı bilgi almak isteyen öğrenci ya da veliler www.movapark.com.tr internet adresini ziyaret edebilir ya da Movapark danışma birimine müracaat edebilirler. 35x50 santimetre ölçülerinde resim kâğıdına yapılmış eserlerle yarışmaya katılabilecek olan öğrenciler, teknik ve malzeme konusunda serbestler. Mardin ili ve ilçelerine bağlı faaliyet gösteren İlkokul ve Ortaokul öğrencileri arasında gerçekleşen yarışmanın değerlendirme kurulu 24 Nisan’da yapılacak. İlkokul ve Ortaokul öğrencileri arasında gerçekleşen yarışmanın ödülleri ise şöyle;

1.lik Ödülü: Teleskop seti,

2.lik Ödülü:Oyun Konsolu,

3.lük Ödülü  :3’lü bilgisayar aksesuar seti

4. ve 5.cilik ödülü: Mp 4 Player şeklindedir.

Dereceye giren resimlerin sergisi ve ödül töreni 27 Nisan Cumartesi saat 14.00’te gerçekleşecek. Çocuklar hayallerini anlatacak, Movapark AVM ve ebeveynleri sevinçlerini birlikte yeniden yaşayacaklar.

Hayallerindeki bayramı, sevinçlerini resm eden çocuklar Movapark AVM’de buluşarak coşkuyu birlikte paylaşma fırsatı yakalayacaklar.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor