Advert
Advert

Kızıltepe Aracı Düzce’de Kaza Yaptı: 6 Ölü

Kızıltepe Aracı Düzce’de Kaza Yaptı: 6 Ölü
Kızıltepe Aracı Düzce’de Kaza Yaptı: 6 Ölü Ekspres
Bu içerik 3290 kez okundu.
Advert

Kızıltepe Aracı Düzce’de Kaza Yaptı: 6 Ölü

 

Kızıltepe ilçesinden İstanbul'a gitmekte olan Ailenin içinde bulunduğu minibüste Düzce’de TIR ile çarpışması sonucu 6 kişi hayatını kaybetti, 2'si çocuk 5 kişi ise yaralandı.

Mardin Kızıltepe’den İstanbul’a taziye ziyaretine gitmek için yola çıkan Minibüsün Anadolu Otoyolu'nun Düzce kesiminde TIR ile çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 6 kişi hayatını kaybetti. Meydana gelen kazada 2'si çocuk 5 kişi yaralandı. Kaza yapan Minibüste bulunanların aynı aile fertleri ve akrabaları olduğu öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre, Trafik kazası geçiren ailenin Kızıltepe'de 'Mala Gevre' ailesi olarak tanındığı ve yeni mahallede ikamet ettiği belirlenirken Trafik kazasının sürücü Bedirhan Atız yönetimindeki minibüs ile A.S. yönetimindeki TIR aracının TEM otoyolunun Yeşilyayla mevkiinde çarpıştığı ve kazada Minibüste bulunan Mezopotamya Anadolu Lisesi Coğrafya Öğretmeni Sedat Atız'ın da aralarında bulunduğu İsmail Atız, Abbas Atız, Emzo Atız, Hasan Erol ile Mehmet Karadağlı hayatını kaybetti, Minibüs sürücüsü Bedirhan Atız, Kazım Atız, Selma Atız, 8 Yaşındaki Deniz Atız ile 11 yaşındaki Miraç Atız ve Sevim Keskin ise yaralandı.

Trafik kazasında yaşamlarını kaybedenlerin defin için Kızıltepe'ye getirileceği ve cenazelerin Kızıltepe Mezopotamya Mahalle Mezarlığında defnedilecekleri kaydedilirken, defnin ardından ailenin taziyeleri Hasan Kahraman Alucî Taziye Evi'nde kabul edeceği ifade edildi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor
Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor