Advert

Sigorta Acenteleri Mardin’de Buluştu…

Sigorta Acenteleri Mardin’de Buluştu…
Sigorta Acenteleri Mardin’de Buluştu… Ekspres
Advert

Sigorta Acenteleri Mardin’de Buluştu

 

Quick Sigorta Mardin’de Sigorta acenteleri ile bir araya geldi. Toplantıya çevre illerden de acenteler katıldı. Büyük bir katılımın sağlayan sigorta acentelerine yapılan çalışmalar ve başarılar ve son aylarda ilgi gören Kefalet Sigortası ve Alacak Sigortası ele alındı.

 

Quick Sigorta Türkiye genelinde sürdürdüğü toplantılarını Mardin ile sürdürdü. Toplantıda, kısa sürede büyük başarı yakaladıklarını belirteren Quick Sigorta Genel Müdürü, “ Dijital altyapımız ve buna uygun yapılanmamız sayesinde birçok alanda hızlı bir büyüme gösterdik. Acente sayımız 1700’ü geçti. Trafik sigortasında birinci sıradayız. Özellikle motosiklet trafik sigortası konusunda ciddi bir büyüme sağladık. Bu alanda aynı zamanda ciddi bir bilinirlik düzeyine ulaştırdık."

Ahmet Yaşar ise Kısa bir surede birçok önemli ödüle layık görüldüklerini belirterek, “ İletişim süreçlerimizi etkin şekilde planladık ve uyguladık. Etkinliklerimiz, ilanlarımız, yayınlarımız ile kısa sürede ciddi bir bilinirlik düzeyine ulaştık. Bu çalışmalarımız aynı şekilde devam edecek"

Quick Sigorta Acenteler ve Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Halil Alaeddinoğlu’da konuşmasında  acente yapılanması ve süreçler hakkında bilgi verdi. Alaeddinoğlu, Acentelerin iş süreçlerini takip ettiği, acentelik başvurularının yapıldığı Q-PORT platformunun iş süreçlerini ciddi şekilde hızlandırdığını belirterek, “ Acentelerimiz ile tüm iş süreçlerini bu platform üzerinden yürütüyoruz. Acentemizin satış performansı, ofis bilgileri, hatta ihtiyaç duyduğu police kağıdı gibi malzemeler dahi bu platform üzerinden talep ediliyor"

 Finansal Risk ve Analiz Müdürü Yasemin Ezenerden ise son aylarda büyük ilgi gören Kefalet Sigortası ve Alacak Sigortası ile ilgili bilgi verdi ve acentelerin sorularını cevaplandırdı.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!