Advert

Kılıç, Ak Parti Olarak Farkımızı Ortaya Koyacağız

Kılıç, Ak Parti Olarak Farkımızı Ortaya Koyacağız
Kılıç, Ak Parti Olarak Farkımızı Ortaya Koyacağız Ekspres
Bu içerik 670 kez okundu.
Advert

İL BAŞKANI KILIÇ, AK PARTİ OLARAK FARKIMIZI ORTAYA KOYACAĞIZ.

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç Başkanlığı’nda, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde kazanılan beş ilçe belediye başkanıyla ilk istişare toplantısı gerçekleştirildi.

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç; Midyat İlçe Belediye Başkanı Veysi Şahin, Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ, Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy, Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Şehmus Akbacı’nın katılımlarıyla 31Mart Yerel Seçimler sonrası ilk istişare ve değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç toplantı sonrasında yapmış olduğu değerlendirmelerde, “AK Parti Mardin İl Teşkilatı olarak ilk defa beş ilçe belediye başkanlığını halkımıza ve partimize kazandırarak hizmet kervanımızı daha da genişlettik. Belediye başkanlarımızla gerçekleştirdiğimiz toplantıda ilçelerimizin hassasiyetlerini de göz önünde bulundurarak, ilçelerimizin eksiklikleri ve yapılması elzem olan icraatları göz önünde bulundurduk. Bundan sonraki süreçte AK Parti olarak inşallah yapacağımız yerinde ve aktif çalışmalarla farkımızı ortaya koyacağız”.Dedi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin'de toplantı ve yürüyüşler 30 gün boyunca yasaklandı
Mardin'de toplantı ve yürüyüşler 30 gün boyunca yasaklandı
FIRAT CEWERÎ “Hep Yüreğimin Sesini Dinledim”
FIRAT CEWERÎ “Hep Yüreğimin Sesini Dinledim”