Advert

Kızıltepe Basını Belediye Başkanını Ziyaret Etti

Kızıltepe Basını Belediye Başkanını Ziyaret Etti
Kızıltepe Basını Belediye Başkanını Ziyaret Etti Ekspres
Bu içerik 1819 kez okundu.
Advert

Kızıltepe Basını Belediye Başkanını Ziyaret Etti.

 

Kızıltepe’de görev yapan basın mensupları Kızıltepe Belediye başkanlığı görevine seçilen Nilüfer Elik Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

Gazetecilerden oluşan bir grup, 31 Mart Mahalli idareler genel seçimlerinde Halkların Demokratik Partisinden Kızıltepe Belediye Başkanlığı görevine seçilen ve geçtiğimiz hafta mazbatasını alarak göreve başlayan Nilüfer Elik Yılmaz’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar diledi.

Kızıltepe belediye başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette ilçede görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarından bir grup katıldı. Belediye başkanlığı görevine seçilmesi nedeniyle kendisini tebrik ederek başarılar dileyen basın mensuplarının çeşitli sorularını yanıtlayan Başkan Yılmaz, basın mensuplarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yapacakları hizmetlerin kamuoyuna yansıtan basın camiası ile işbirliği içinde olacaklarını belirtti. Belediye ile ilgili soruları da yanıtlanan Belediye başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, Belediye borcuyla ilgili çalışmalarının henüz tamamlanmadığını, Milli eğitime devredilen Kültür merkezi ile Kadın merkezi ile emniyete tahsis edilen bir kısım araç ile ilgili olarak da gerekli itirazlarda bulunduklarını söyledi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Alternatif C Vitamini Kaynakları…
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları
Sınav Kaygısıyla Baş Etmenin Yolları