Advert

Stad'ta “Bağımlılığa değil hayatta tutun” Standı Açıldı

Stad'ta “Bağımlılığa değil hayatta tutun” Standı Açıldı
Stad'ta “Bağımlılığa değil hayatta tutun” Standı Açıldı Ekspres
Advert

Kızıltepe’de “Bağımlılığa değil hayatta tutun” projesi kapsamında bilgilendirme çalışmalarına devam edildi.

 

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde “Bağımlılığa değil hayatta tutun” projesi kapsamında Kızıltepe ilçe stadındaki maçta bilgilendirme standı açtı.

Köyler arası futbol turnuvasındaki Alakuş ve Küçükboğaziye arasındaki final maçında Mardin Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Derneği tarafından İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğüne sunulan “Bağımlılığa değil hayatta tutun” projesinin kabul edilmesiyle yürütülen faaliyetler kapsamında stant açarak afiş astı, büroşür ve kalem dağıtıldı.

 

Ayrıca sahaya çıkan takım oyuncuları derneğe ait branda açarak bağımlılığa karşı mücadeleye destek verdiler. Maç sonrası Mardin Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Derneği Başkanı Adnan Yalçın oyunculara ikramlarda bulunarak bağımlılıkla mücadele konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

 

 Konuya ilişkin bir açıklama yapan Dernek Başkanı Adnan Yalçın şunları söyledi:

 

“Bu gün köyle arası futbol turnuvasındaki final maçına dernek olarak katıldık. İlçe stadında derneğimizin kabul edilen proje kapsamında afiş astık futbolcularımız sahaya çıkarken “Bağımlılığa değil hayata tutun” projemizin brandasını açtılar. Bilgilendirme konusunda bize destek oldular. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Mardin Valiliği Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü Personeli Fatma Işıker ile beraber broşür ve kalem dağıtık. Ve konu ile ilgili bilgilendirmelerde bulunarak projemizin amacı doğrultusunda çalışmalarda bulunduk. Maç sonrası yöneticiler ve futbolculara lokantada ikramlarda bulunduk. Burada Bağımlılıkla mücadele konusunda bilgilendirmelerde bulunduk. Bundan sonrada çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.”

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!