Advert

CHP heyetinden Kızıltepe Belediyesine Ziyaret

CHP heyetinden Kızıltepe Belediyesine Ziyaret
CHP heyetinden Kızıltepe Belediyesine Ziyaret Ekspres
Advert

CHP heyetinden Kızıltepe Belediyesine Ziyaret.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Kızıltepe Belediyesini ziyaret ederek Belediye başkanı Nilüfer Elik Yılmaz ile görüştü.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, CHP Kızıltepe İlçe Başkanı Eyüp Kalkan ile üyeleri ve Araştırmacı- Yazar Güler Buğday, Kızıltepe Belediyesini ziyaret ederek Belediye başkanı Nilüfer Elik Yılmaz ile makamında görüşerek hayırlı olması temennisinde bulundu.

CHP heyeti, 31 Mart yerel seçimlerinde HDP’den Kızıltepe Belediye Başkanlığı görevine seçilen başkan Nilüfer Elik Yılmaz’ı seçimlerde gösterdiği başarıdan dolayı tebrik ederek başarılar diledi. Ziyaret’te konuşan Araştırmacı- Yazar Güler Buğday, bu ülkede kardeş ve insanca yaşanılmasını istediklerini ifade ederek, gönül köprüsü kurmak istediklerini söyledi. Mardin halkının kendilerine gösterdiği ilgi ve alakaya da değinen Buğday, sevgi ve dostluğun pekiştirilmesinin çok önemli olacağını ifade etti.

Kızıltepe Belediye başkanı Nilüfer Elik Yılmaz’da CHP heyetinin ziyaretinden duyduğunu memnuizmir oto kiralamati dile getirerek, nezaket ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!