Advert

Belediye Başkanı Yılmaz hayvan pazarı esnafını ziyaret etti

Belediye Başkanı Yılmaz hayvan pazarı esnafını ziyaret etti
Belediye Başkanı Yılmaz hayvan pazarı esnafını ziyaret etti Ekspres
Bu içerik 983 kez okundu.
Advert

Belediye Başkanı Yılmaz Canlı hayvan pazarı esnafını ziyaret etti.

 

Kızıltepe Belediye Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, sabahın erken saatlerinde Kızıltepe canlı hayvan pazarı esnafını ziyaret ederek onlarla sohbet edip sorunlarını dinledi.

 

Kızıltepe Belediye Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, Belediye Meclis Üyeleri ve HDP ilçe yönetimi ile birlikte güneşin doğuşuyla birlikte merkez Bahçelievler Mahallesinde bulunan canlı hayvan pazarı esnafına ziyaret gerçekleştirdi. Pazar esnafını tek tek gezen Belediye başkanı Yılmaz, Hayvan pazarı esnafına bol kazançlar dileyerek, istek ve taleplerini dinleyerek pazarın durumu ve hayvan fiyatlarıyla ilgili bilgi aldı.

Kızıltepe Belediye Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, ziyaretiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Bugün canlı hayvan pazarımızı ziyaret ettik. Hayvan pazarımızda faaliyet gösteren esnaflarımızın çeşitli dilek ve taleplerini dinledik. Esnaflarımızın taleplerini en kısa süre içerisinde yerine getireceğiz. Bundan sonra her zaman esnaflarımızın yanında olacağız ve ziyaretlerimiz devam edecektir. Amacımız esnafımızın, insanımızın rahat bir ortamda canlı hayvan alışveriş yapmasını sağlamaktır. Her türlü hizmeti hayvan pazarı esnafımızın ayağına getirmek için büyük bir çaba içerisinde olacağız.” İfadelerine yer verdi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Mardin’de ilk kez kebap yeme yarışması düzenlenecek.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.
Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam Atandı.