Advert

Kızıltepeli Genç Yazar İlk İmza Gününde Okurlarıyla Buluştu

Kızıltepeli Genç Yazar İlk İmza Gününde Okurlarıyla Buluştu
Kızıltepeli Genç Yazar İlk İmza Gününde Okurlarıyla Buluştu Ekspres
Advert

KIZILTEPE’NİN GENÇ YAZAR İLK İMZA GÜNÜNDE OKURLARIYLA BULUŞTU.

 

Kızıltepeli genç yazar Semanur Cangir ilk kitabı için düzenlenen imza gününde okurlarıyla buluştu.

 

Kızıltepeli 15 yaşındaki genç yazar Semanur Cangir yazdığı ilk kitabı Arsima için organize edilen imza gününde okurları ve kitapseverlerle buluştu. Lîs yayınevinin etiketiyle edebiyat piyasasında yerini alan kitabın ismi Arsima, Lazca bir söz olan ‘’Bir sen bir de ben’’ anlamına geliyor. Kitapta hayatının monotonluğundan muzdarip olan genç bir kızın, lisenin son yılında hayatına giren ve sonsuza dek de hayatında yer alacak olan can dostuyla yaşadıkları maceraların, güzelliklerle, dostluklarla pekiştiği bir hikâye anlatılıyor.

 

Kitabın editörü imza gününde yaptığı konuşmada, Arsima kitabından övgüyle bahsederek, Yazar ve Kitaba gösterilen ilgiden çok memnun kaldıklarını belirtti ve ileriki günlerde yeni bir imza günü daha düzenleneceğini belirtti.

 

Genç yazar Semanur Cangir’e ilk kitabı Arsima kitabını imzalatan okuyucular yazarla fotoğraf çektirirken, Kızıltepe’de gerçekleştirilen imza organizasyonuna Kızıltepe Belediye Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz’da katılarak yazar Cangir’i tebrik ederek başarılar diledi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!