Advert

Hikmet kebap salonu dua eşliğinde Kurban kesilerek hizmete girdi

Hikmet kebap salonu dua eşliğinde Kurban kesilerek hizmete girdi
Hikmet kebap salonu dua eşliğinde Kurban kesilerek hizmete girdi Ekspres
Advert

Hikmet kebap salonunun açılışı dualar eşliğinde Kurban kesilerek yapıldı.

 

Mardinli aşçı Hikmet Ölçer, Kızıltepe'de açtığı yeni lokantasının açılışını, dualar eşliğinde kurban keserek gerçekleştirdi.

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde İşlettiği Hikmet Kebap Salonuyla nam salan Mardinli aşçı ve Mardin Yöresel Tatlar ve Dobelan Derneği Başkanı Hikmet Ölçer, uzun bir aranın ardından Kızıltepe de tekrar iş başı yaptı. Ölçer, Yeni Mahalle de bulunan Aile Destek Merkezi (Çarşı Karakolu) karşısında Hikmet Kebap Salonu ile tekrar hizmet vermeye başladı.

Dualar eşlerinde kurban keserek yeni lokantasının açılışını yapan Ölçer, Ramazan ayı boyunca sadece iftar saatinde, ramazandan sonra ise hem gündüz hem akşamları Açık ve kapalı alanda hizmet vereceklerini söyledi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Ölçer, şunları söyledi: “Malum uzun bir sürenin ardından bugün tekrar yeni lokantamızın açılışının gerçekleştirmenin sevincini yaşıyoruz. Sevabını Allah’tan umarak açılışı, perşembeyi cumaya bağlanan güne denk getirdik. Açılışın Hem ramazan ayında hem de perşembe gününde olması bize çifte sevinç oldu. Açılışımızı dualar eşliğinde kurban keserek gerçekleştirdik. Ekibimle birlikte tekrar halkımıza hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mübarek ramazan ayı hürmetine gündüzleri kapalı olacağız sadece iftar saatinde hizmet vereceğiz. Ramazandan sonra ise hem gündüz hem akşam halkımızın hizmetinde olacağız."

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!