Advert

Movapark’ta geleneksel Ramazan şenliği başladı

Movapark’ta geleneksel Ramazan şenliği başladı
Movapark’ta geleneksel Ramazan şenliği başladı Ekspres
Advert

Movapark’ta geleneksel Ramazan şenliği başladı.

 

Movapark alışveriş ve yaşam merkezinin her Ramazan ayında düzenlediği eğlence ve şenlik dolu etkinlikleri ile ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

 

Ramazan etkinlikleri geleneğini bu yılda sürdüren Movapark AVM,  “Movapark’ta Ramazan Bir Başka Güzel” teması ile yola çıkarak 9 Mayıs’ta start alarak ziyaretçilerine keyifli vakitler geçirmeyi hedefliyor. Mardin Gençlik ve Kültür Evi ekibinin erbane, ritim, müzik, tahta bacak ve sirk gösterilerinin heyecanlı ve nefesleri kesen gösterileri bu yıl da Movapark Avm ziyaretçilerine sunulacak. Davul Show gösterilerinin eğlenceli yarışmalarla buluştuğu etkinliklerimiz ile çocuk ziyaretçileriyle yeniden buluşuyor.

Ramazan etkinliklerinin Show’a dönüşeceğini ve ziyaretçileri şimdiden heyecanla beklediklerini açıklayan Movapark Avm yönetimi, “Movapark AVM, bölgesinde keyif dolu etkinliklere yer vermeye devam ediyor. Çocukların hem eğlendiği hem de öğrendiği atölyelerle buluşturmanın sevincini yeniden yaşayan alışveriş merkezimiz, Ramazan ayı boyunca tüm ziyaretçilerini birlikte paylaşmaya Movapark AVM’ye bekliyor. Bol eğlenceli halay dolu, türkülü ramazan etkinliklerini Movapark’ta yaşamaya tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz.”

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!