Advert

Belediye Başkan Yılmaz hemşirelere ve eczacılara karanfil dağıttı

Belediye Başkan Yılmaz hemşirelere ve eczacılara karanfil dağıttı
Belediye Başkan Yılmaz hemşirelere ve eczacılara karanfil dağıttı Ekspres
Advert

Belediye Başkan Yılmaz hemşirelere ve eczacılara karanfil dağıttı.

 

Kızıltepe Belediye Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, Kızıltepe devlet ve özel hastanelerinde çalışan hemşirelere ve eczacılara karanfil dağıttı.

 

Kızıltepe Belediye Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Turgay Timur ve Belediye Meclis Üyeleri, 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası nedeniyle Kızıltepe’de bulunan devlet ve özel hastanelerini ziyaret etti. Yılmaz, Hemşireler Haftası kapsamında hastanelerde çalışan hemşirelerin günlerini kutlayarak, çalışan hemşirelere karanfil dağıttı. Belediye başkanı Yılmaz ve belediye meclis üyeleri, hastanede acil ve hasta bakım servisini de dolaşarak, hemşirelere görevlerinde başarı dileğinde bulunup, hastanede tedavi gören vatandaşları da ziyaret ederek, acil şifa diledi.

Hastane yetkilileri ve hemşirelerde, Kızıltepe Belediye başkanı Nilüfer Elik Yılmaz ve belediye meclis üyelerine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.

Kızıltepe Belediye Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz ve Belediye Meclis Üyeleri, daha sonra eczacılar günü nedeniyle hastane caddesinde bulunan eczanelere de ziyarette bulundu. Yılmaz, 14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü kapsamında eczanelere yaptığı ziyaret sırasında eczacılara karanfil dağıtarak, günlerini kutladı.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!