Advert

Belediye Başkanı Yılmaz Zabıtalarla Bir Araya Geldi

Belediye Başkanı Yılmaz Zabıtalarla Bir Araya Geldi
Belediye Başkanı Yılmaz Zabıtalarla Bir Araya Geldi Ekspres
Advert

Belediye Başkanı Yılmaz Zabıtalarla Bir Araya Geldi.

 

Kızıltepe Belediyesi Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, personel toplantıları kapsamında Zabıta Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi.

 

Kızıltepe Belediyesi Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Turgay Timur ve Belediye Meclis Üyeleri, Kızıltepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelleriyle belediye meclis toplantı salonunda bir araya geldi. Zabıta amirleri ve personellerinin hazır  olduğu toplantıda bir konuşma yapan Yılmaz, Kızıltepe Belediyesi’nin başarısının herkesten daha önemli  olduğunu ifade ederek, Kızıltepe için yapılacak her hizmetin tüm personellerin başarısı olarak gördüklerini söyledi.  Halka eşit miktarda hizmet vermeye çalışacaklarını dile getiren Belediye başkanı Yılmaz, “Hepimiz en verimli şekilde çalışmalıyız. Şehrin düzeni bize emanettir. Görevlerinizi yaparken adaletli olmalı ve kimsenin hakkını kimseye geçirmemeliyiz. Hepinizden isteğimiz adaletli olmanızdır. Sizler belediyenin halka bakan yüzüsünüz. Bu şehrin düzeni bize emanet edildi. Amacımız, sizlerin aracılığıyla ilçe genelindeki başıbozukluğu ve düzensizliği tertipli ve nizamlı hale getirmek suretiyle daha yaşanılabilir bir şehrin ortaya çıkmasıdır".

Belediye Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, zabıta personellerinden nitelikli bir çalışma yürütmesini isteyerek, şöyle devam etti: “Hiç kimse halkla karşı karşıya gelmemeli. Bizler uzlaşmayı esas almalıyız. Ayrıma girmeden ortaklaşarak hareket etmelisiniz. İnsanları kırmadan, küstürmeden doğru olanı halka aktarmanız lazım. Biz bir aileyiz, görüşleri ne olursa olsun biz bir aileyiz.”

Toplantının sonunda zabıta personelinin görüş ve önerilerini not eden Yılmaz, zabıtalara görevlerinde başarılar diledi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu Besinler Unutkanlığa İyi Geliyor
Bu Besinler Unutkanlığa İyi Geliyor
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!