Advert
Advert

"Kişisel Gelişim ve İş Hayatında Başarı"

3 gün sürecek ücretsiz kursun kayıtları sürüyor..

Ekspres
Bu içerik 419 kez okundu.
Advert

"Kişisel Gelişim ve İş Hayatında Başarı"

 

Mardin Büyükşehir Belediyesi, gençlerin kişisel gelişimi ve iş hayatlarında başarı sağlamalarına yardımcı olmak adına 3 gün sürecek ücretsiz, “Kişisel Gelişim ve İş Hayatında Başarı” kursu veriyor.

 

MBB Gençlik Merkezi ile İŞ KUR İl Müdürlüğünce, kentteki gençlerin kişisel gelişimleri ile iş hayatlarında başarı sağlamalarına yardımcı olacak, “Kişisel Gelişim ve İş Hayatında Başarı” kursu verecek.

3 gün sürecek kurs, Gençlik Merkezinde uzman eğitmenler tarafından ücretsiz olarak verilecek. Katılım belgesinin verileceği kursta, “İyi bir özgeçmiş nasıl hazırlanır? Mülakata davet edilmek için neler yapılmalı?  Kariyer hedefi nasıl belirlenir? Mülakatta dikkat edilmesi gerekenler? İşveren ve insanlar kaynakları neden sizi işe almalı?” konuları üzerinde durulacak. Kayıtlar Gençlik Merkezinde alınırken son kayıt tarihi ise 21 Mayıs 2019 olarak açıklandı.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Gençlik Hizmetleri Daire Başkanlığınca kurularak her zaman gençlerin yanında olma anlayışıyla çalışmalarına sürdüren merkez yaklaşık 12 bin kayıt sayısına ulaştı.

MBB Gençlik Merkezi, sınavlara hazırlık kursları, müzik, resim, bilgisayar, dış politika atölyeleri, yurt içi ve yurt dışı gezileri, kişisel gelişim ve iş hayatında başarı gibi birçok projeyi hayata geçirdi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haziran'da Gündemde Seçimler ve Liderler Zirvesi Vardı
Haziran'da Gündemde Seçimler ve Liderler Zirvesi Vardı
Prof. Dr. Gülten Kaptan'ın şiir kitabı yayınlandı
Prof. Dr. Gülten Kaptan'ın şiir kitabı yayınlandı