Advert

ABD Adana Konsolosluğundan, Türk’e tebrik ziyareti

ABD Adana Konsolosluğundan, Türk’e tebrik ziyareti
ABD Adana Konsolosluğundan, Türk’e tebrik ziyareti Ekspres
Advert

ABD Adana Konsolosluğundan, Türk’e tebrik ziyareti.

 

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Adana Konsolosu Alejandro Hoot Baez, Mardin Büyükşehir Belediye başkanı Ahmet Türk’e nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Belediye başkanı Türk, ABD Adana Konsolosu Alejandro Hoot Baez, Konsolos Ekonomi Müdürü Kara Babrowski ve beraberindekileri kapıda karşıladıktan sonra makamda ağırladı.

Konsolos Baez ve beraberindekileri Mardin’de görmekten dolayı memnun  olduğunu belirterek heyete teşekkür eden Türk, “Bu bizim için büyük bir mutluluk. Bu süreç bizim için çok önemli bir süreç. Bu süreçte oturup tartışmak, konuşmak güzel bir şey. Yaşanan süreçten sonra düşüncelerimizi aktarabilmemiz ve böyle bir diyalog oluşturmaktan dolayı da mutluyuz".

Konsolos Baez, yaptığı konuşmada, üçüncü defadır Mardin’e geldiğini belirtti. Ahmet Türk’ün tekrar Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkanı seçilmesinden dolayı tebrik eden Baez, “Siz, Büyükşehir Belediyesi başkanı olarak seçildikten sonra tekrar gelip sizleri ziyaret etmem, çok hoşuma gitti. Bu ziyareti kabul ettiğiniz için çok teşekkür eder görevinizde başarılar dilerim.” diye belirtti.

Heyet görüşmenin ardından, Büyükşehir Belediyesinden ayrıldı.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu Besinler Unutkanlığa İyi Geliyor
Bu Besinler Unutkanlığa İyi Geliyor
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!