Advert

MARSİAD üyeleri iftar programında buluştu

MARSİAD üyeleri iftar programında buluştu
MARSİAD üyeleri iftar programında buluştu Ekspres
Bu içerik 878 kez okundu.
Advert

MARSİAD üyeleri iftar programında buluştu.


Mardin Sigorta Acenteleri Derneği  (MARSİAD) üyeleri Mardin merkez Artuklu’da iftar programında bir araya geldi.  Programda bir konuşma yapan Başkan Mehmet Ziya Demirkaya, Tüm üyeleri ile istişare ruhu içerisinde hareket eden şeffaf yönetim anlayışına inanan bir dernek kurduklarını söyledi.

 

Mardin’de MARSİAD çatısı altında toplanan sigorta acenteleri Kamor Millet Bahçesi’nde düzenlenen iftar programında bir araya geldi. Programda konuşan MARSİAD Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, yönetim kurulu üyelerini tek tek platforma davet etti.

Başkan Demirkaya yönetim üyeleri İshak İncesu, Zeynep Tuaç, İbrahim Halil Denktaş, Ahmet Karadeniz, Şahin Uluğ ve Yılmaz Aydoğan’a derneğin kuruluş aşamasında gösterdikleri çaba ve özveriden dolayı teşekkür etti. 
Tüm üyeleri ile istişare ruhu içerisinde hareket eden şeffaf yönetim anlayışına inanan bir dernek kurduklarını vurgulayan MARSİAD Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, “Kimseyi ötekileştirmeden kutuplaştıran değil bütünleştiren, sıcak, samimi bir aile ortamı oluşturarak her ailesini aile ferdi  olarak görebilen bir dernek olmasına ikna olduk. Çünkü amacımız seçimden seçime üyesini hatırlayan değil, her zaman üyesini hatırlayan, her zaman meslektaşının yanında durabilen bir derneğe ihtiyaç 
 olduğunu düşündük. Üyelerini düşünen meslektaşlarının  sorunlarıyla ilgilenen tabela yada etiket görüntüsünden uzak samimi bir yönetim anlayışıyla çalışan  bir dernek olması gerektiğine inandık".

Kimse kimsenin kuyusunu kazmasın
Başkan Demirkaya sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizler sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren  her biri kendi payına düşen bir çalışma ile kendisini idame etmeye çalışan acenteleriniz. Biz istedik ki kimse kimsenin kuyusunu kazmadan bir diğerini rakibi gibi görmeyen meslektaşına saygılı bir biçimde müşteri memnun 
 olduğu izmir oto kiralamatini yükselten acenteler olarak katkı sunmayı düşünen bir dernek olmak istedik.”

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin'de toplantı ve yürüyüşler 30 gün boyunca yasaklandı
Mardin'de toplantı ve yürüyüşler 30 gün boyunca yasaklandı
FIRAT CEWERÎ “Hep Yüreğimin Sesini Dinledim”
FIRAT CEWERÎ “Hep Yüreğimin Sesini Dinledim”