Advert

Mardin Yeşilay’dan Ramazan Ayına Özel İlahi Konseri

Mardin Yeşilay’dan  Ramazan Ayına Özel  İlahi Konseri
Mardin Yeşilay’dan  Ramazan Ayına Özel  İlahi Konseri Ekspres
Bu içerik 509 kez okundu.
Advert

Mardin Yeşilay’dan  Ramazan Ayına Özel  İlahi Konseri

 

Yeşilay Mardin şubesinin Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında geçtiğimiz Perşembe günü Mardin Artuklu Üniversitesi konferans salonunda Anatolia Grup tarafından ilahi konseri düzenlendi.

 

Yeşilay Mardin şubesi bitmekte olan Ramazan ayı kapsamında “ İlahi Konseri ” düzenledi. Konserde Ramazan ayının manevi atmosferi yaşanırken katılımcılar ilahi ezgilere eşlik etti. Dinleyiciler Yeşilay’ın Ramazan etkinliğinde güzel dakikalar geçirdi.

 

Yeşilay paydaşları ve Mardin halkının ilgi gösterdiği konserde ilahiler bir ağızdan söylendi. Ramazan ayının manevi atmosferi yaşandı. Konser öncesi açılış konuşmasını yapan Yeşilay Mardin şubesi Sekreteri ve yönetim kurulu üyesi Abdulsamet Yılmaz’da, katılımcılara şube çalışmalarına destek veren üye ve gönüllülere teşekkür etti, bağımlılıklar ile mücadelenin tütün ve alkolün insana verdiği zararlardan bahsetti. Sözlerine devamla, konser davetimize ilgi gösteren halkımıza teşekkür ediyorum, bu vesile ile de herkesin yaklaşan Ramazan Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyor sağlıklı ve bağımlılıklardan uzak bir bayram diliyorum".

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin'de toplantı ve yürüyüşler 30 gün boyunca yasaklandı
Mardin'de toplantı ve yürüyüşler 30 gün boyunca yasaklandı
FIRAT CEWERÎ “Hep Yüreğimin Sesini Dinledim”
FIRAT CEWERÎ “Hep Yüreğimin Sesini Dinledim”