Advert
Advert

Cevheroğlu: İslam Ailesiyle birlikte bayrama ulaşmanın heyecanı içerisindeyim

Cevheroğlu: İslam Ailesiyle birlikte bayrama ulaşmanın heyecanı içerisindeyim
Cevheroğlu: İslam Ailesiyle birlikte bayrama ulaşmanın heyecanı içerisindeyim Ekspres
Bu içerik 612 kez okundu.
Advert

Cevheroğlu: Ramazan Bayramı'na Tüm İslam Ailesiyle birlikte ulaşmanın heyecanı içerisindeyim.

 

Cevheroğlu Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Cevheroğlu, Bayram Ramazanı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

 

Ramazan Bayramı'na Tüm İslam Ailesiyle birlikte ulaşmanın heyecanı içerisinde olduğunu belirten Cevheroğlu mesajında şunları söyledi;

Bayramlar dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik duygularının geliştiği, kültür ve inanç değerlerimizin güç kazandığı özel günlerdir. Milletçe karşılıklı sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarımızı kuvvetlendiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı, milli birlik ve beraberliğimizin daha da perçinlendiği, aynı duygu ve sevinçlerin paylaşıldığı özel günlerden biri olan Ramazan Bayramı'na Tüm İslam Ailesiyle birlikte ulaşmanın heyecanı içerisindeyim. Manevi yönden büyük önem arz eden bu özel günleri gelecek nesillere en güzel şekilde taşıyabilmek için bayramlarımızı büyüklerimiz, gençlerimiz ve çocuklarımızla hep birlikte karşılamalıyız.

Ayrıca, gündelik hayatta oluşan küslük ve dargınlıklara son vermeli, darda olan eş, dosta ve insanlarımıza yardım eli uzatmalı ve de geçmiş ile gelecek arasındaki manevi değerlerimizi daha da sağlamlaştırmalıyız. Bu düşünceler ile başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere bütün İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini temenni ediyor, İslam alemine barış, huzur ve refaha vesile olmasını diliyorum."

Şükrü Cevheroğlu

Cevheroğlu Tarım Yönetim Kurulu Başkanı.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor