Advert
Advert

Vali Yaman bayram ziyaretleri gerçekleştirdi.

Vali Yaman bayram ziyaretleri gerçekleştirdi.
Vali Yaman bayram ziyaretleri gerçekleştirdi. Ekspres
Bu içerik 665 kez okundu.
Advert

Vali Mustafa Yaman Ramazan bayram dolayısı ile bayram ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

Mardin Valisi Mustafa Yaman, il protokolü düzenlenen bayramlaşma proğramının ardından çeşitli bayram ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

Mardin Valiliği Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen bayramlaşma Programına Vali Mustafa Yaman, AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, Mardin-Diyarbakır Metropoliti Saliba Özmen ve Kırklar Kilisesi Başpapazı Gabriyel Akyüz ile Süryani cemaat temsilcileri, AK Parti MKYK Üyesi Orhan Miroğlu, 70. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Fedai Ünsal, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yusuf Kenan Topçu, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Türkiye Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Federasyonu Başkanı Orhan Kandemir, TÜGVA Midyat temsilcisi Zeki Çiçek ile kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Vali Yaman katılımcılar ile sohbet ederek bayramlarını kutladı.

Bayramlaşmanın ardından Vali  Mustafa Yaman  İl Jandarma Komutanlığı, Özel Harekât ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünü  ziyaret ederek jandarma, polis ve güvenlik korucuları ile bayramlaştı.

Daha sonra Vali Mustafa Yaman ve Hanımefendi Gülseren Yaman Musa Cihaner Çocuk Yuvası'nı ziyaret etti. Vali Yaman beraberindekiler burada çocuklarla bayramlaşarak onlarla bir süre sohbet etti.

Mardin Devlet Hastanesi'nde yatan hastaları da ziyaret eden Vali Yaman ve beraberindekiler geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Vali Mustafa Yaman beraberindekiler Atatürk Kültür Merkezi'nde vatandaşlarla bir araya gelerek bayramlaştı.

 

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor