Advert
Advert

Belediye Meclisinden ‘Engelsiz Yaşam Parkı’nı Onay

4 parka yeniden isim verilmesi için komisyona gönderildi...

Belediye Meclisinden ‘Engelsiz Yaşam Parkı’nı Onay
Belediye Meclisinden ‘Engelsiz Yaşam Parkı’nı Onay Ekspres
Bu içerik 519 kez okundu.
Advert

Belediye Meclisinden ‘Engelsiz Yaşam Parkı’nı Onay.

 

Kızıltepe Belediye Meclisinin Haziran ayı olağan toplantısında Engelsiz Yaşam Parkı’nın yapılması ve isimleri değiştirilen 4 parka yeniden isim verilmesi için komisyonlara gönderilmesi kabul edildi.

 

Kızıltepe Belediye Meclisinin Haziran ayı olağan toplantısının ilk birleşimi tamamlandı. Belediye Meclisinin Haziran ayı Meclis Gündeminin olağan toplantısının ilk birleşimi Kızıltepe Belediye Meclis Salonunda başladı. Belediye başkanı Nilüfer Elik Yılmaz başkanlığında gerçekleştirilen ilk meclis oturumunda, tüm belediye meclis üyeleri de hazır bulundu. Toplantı öncesinde Belediye başkanı Yılmaz, Meclis üyelerinin geçmiş Ramazan Bayramını kutlayarak, iyi niyet dileklerinde bulundu. Meclis toplantısında yoklama yapılmasının ardından gündem maddeleri ele alındı.

 

İlk gün toplantısında meclis gündeminde yer alan, Kızıltepe ilçe sınırları içerisinde engelli vatandaşlar için Engelsiz Yaşam Parkı’nın yapılmasının komisyona gönderilmesi için yapılan oylama oy birliğiyle kabul edilirken, kayyum tarafından ilçe sınırları içerisinde bulunan ve isimleri değiştirilen 4 parka yeniden isim verilmesi ile ilgili gündem maddesi ise Ekoloji ve Trafik Komisyonu’nda görüşülmesi oy çokluğuyla kabul edildi.

Toplantıda, mahalle ayrımı konulu vatandaşların talebi ve imar plan değişikliği maddeleri de ele alındığı Meclis toplantısı bir sonraki birleşimde devam etmek üzere sonlandırıldı.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor
Dünyanın En İyi Şefleri İle Gastronomi Yazarları Mardin’e Geliyor