Advert

MBB Gençlik Radyo yeni yayın hayatına başladı.

MBB Gençlik Radyo yeni yayın hayatına başladı.
MBB Gençlik Radyo yeni yayın hayatına başladı. Ekspres
Bu içerik 663 kez okundu.
Advert

MBB Gençlik Radyo, Gençlik’le Sabah” sloganıyla yeni yayın hayatına başladı.

 

Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi Radyo, “Gençlik’le Sabah” sloganıyla yeni yayın hayatına başladı.

 

Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Gençlik Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik Merkezi tarafında kurulan ve internet üzerinden yayın yapan MBB Gençlik Radyo, “Gençlik’le Sabah” sloganıyla yeni yayın hayatına başladı.

 

Mardin B.Ş Belediyesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Yapmış olduğu çalışmalar ve hayata geçirdiği projelerle kısa sürede gençlerin ilgi odağı haline gelen MBB Gençlik Merkezi, yeni dönemle birlikte çalışmalarına hız verdi. Hafta sonu YKS sınavına girecek öğrencilere için seri denemeler başlatan Gençlik Merkezi şimdi yeni bir çalışmayı daha hayata geçirdi. İnternet üzerinde gençlere yönelik yayın yapan MBB Gençlik Radyo, yeni yayın hayata başladı. Yeni yayın döneminde sanat, spor, bilim, eğitim ve müzik gibi hayatın her alanın da gençlerin yanında olmaya devam edecek.” İfadelerine yer verildi.

 

Alanında tanınmış şahsiyetlerin konuk edileceği, gençlerin kendilerini bulabileceği belirtilen Gençlik Radyo, yeni yayın hayatıyla her sabah 09.30’da, www.mbbgenclik.com internet adresinde dinleyicisi ile buluşacak.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin'de toplantı ve yürüyüşler 30 gün boyunca yasaklandı
Mardin'de toplantı ve yürüyüşler 30 gün boyunca yasaklandı
FIRAT CEWERÎ “Hep Yüreğimin Sesini Dinledim”
FIRAT CEWERÎ “Hep Yüreğimin Sesini Dinledim”