Advert

Belediye Başkanı Yılmaz: Yolların yapılması için girişimlerimiz sürüyor

Belediye başkanı esnaf ziyaretlerinde bulundu...

Belediye Başkanı Yılmaz: Yolların yapılması için girişimlerimiz sürüyor
Belediye Başkanı Yılmaz: Yolların yapılması için girişimlerimiz sürüyor Ekspres
Advert

 

Yılmaz: Caddelerin bir an önce yapılması için girişimlerimiz sürüyor.

 

Kızıltepe Belediye başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, ilçenin merkezinde yer alan esnafları ziyaret etti.

 

Belediye başkanı Yılmaz Mardin, Urfa, Şahkulubey ve Eski Hastane caddelerindeki yolların yeniden dizayn edilmesi için Mardin Büyükşehir Belediyesi ile görüştüklerini belirterek bu caddelerin bir an önce yapılması için girişimlerinin sürdüğünü ifade etti.

 

Kızıltepe Belediye başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, Kızıltepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Dilber Sulhan, Kızıltepe Belediye Meclis Üyeleri, HDP ve DBP ilçe yönetimi ile birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Cumhuriyet Meydanı (Özgürlük Meydanı) ve Ersoylu Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret eden Yılmaz ve beraberindekiler, esnaflarla tek tek selamlaşarak sohbet etti. Ziyaretler sırasında istek, temenni ve görüşlerini Belediye başkanı Yılmaz’a aktaran esnaflar, halkın seçilmişlerine her zaman destek vereceklerini ifade ettiler. Vatandaşların sorunlarıyla birebir ilgilenen Yılmaz, kendilerine verilen destek için kendilerine teşekkür etti.

 

Esnaflara belediyenin hizmetleri hakkında bilgi veren Belediye başkanı Nilüfer Elik Yılmaz, belediyeyi devralmadan önce büyük bir borç yükü ve hizmet alamayan bir şehri teslim aldıklarını söyledi. Yılmaz, göreve başladıkları günden bu yana ilçenin en önemli caddelerinden Mardin, Urfa, Şahkulubey ve Eski Hastane caddelerindeki yolların yeniden dizayn edilmesi için Mardin Büyükşehir Belediyesi ile görüştüklerini ve bu caddelerin bir an önce yapılması için girişimlerinin sürdüğünü ifade etti. Yılmaz, kentin tüm sorunlarına kısa, orta ve uzun vadede ortaya koyacakları projelerle çözüm olacaklarını dile getirdi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!