Advert

Lotus müzik grubu Mardin’de dinleyicileriyle buluşuyor.

Lotus müzik grubu Mardin’de dinleyicileriyle buluşuyor.
Lotus müzik grubu Mardin’de dinleyicileriyle buluşuyor. Ekspres
Advert

Lotus İstanbul müzik grubu Mardin’de dinleyicileri ile buluşuyor.

 

3 kadın akademisyen ve sanatçıdan oluşan Lotus İstanbul müzik grubu Cuma günü Mardin Müzesi’nde dinleyicileri ile buluşuyor.

 

Mardin Müzesinde, Akademiden Günlük Hayata Dizi ve Film Müzikleri adını taşıyan ve 14 Haziran Cuma günün saat 20.00’de düzenlenecek olan program müzikli söyleşi şeklinde gerçekleştirilecek.

Son dönemin sevilen dizi ve sinema müziklerini seslendiren grup, bu konser için Mardin yöresine ait türküleri yeniden düzenledi. Üç sanatçı ve akademisyenden oluşan Lotus İstanbul, konserlerinde çalıp söyledikleri eserlerin hikayelerini, tarihsel ve kültürel arka planını da dinleyicileri ile paylaşıyor.

 

Lotus Istanbul Hakkında:

Lotus İstanbul 3 kadın akademisyen ve sanatçıdan oluşan bir müzik grubudur. Dr. Seda Tüfekçioğlu kanun sanatçısı ve İstanbul Medeizmir oto kiralamaÜniversitesi Türk Musikisi öğretim üyesidir. Dr. Tuğba Aydın Öztürk ise ses sanatçısı ve besteci ve aynı zamanda Manchester Üniversitesi Sosyoloji bölümü araştırma görevlisidir. Grup, Türk müziğini yurt içi ve yurt dışı konser, seminer ve söyleşilerde temsil ederek, kültür elçiliği yapmaktadır.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu Besinler Unutkanlığa İyi Geliyor
Bu Besinler Unutkanlığa İyi Geliyor
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!