Advert

Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi

Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi
Oğuzhan Koç’a Movapark’ta Yoğun İlgi Ekspres
Advert

OĞUZHAN KOÇ’A MOVAPARK’TA YOĞUN İLGİ.

 

Pop müziğin ve ekranların sevilen yüzü Oğuzhan Koç, katıldığı Movapark AVM’nin 8. Yılı etkinliklerinde sevenleri işe buluştu. Koç’a hayranları büyük ilgi gösterdi.

 

Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde 15 Haziran Cumartesi günü saat 19.00’da başlayan konserde Oğuzhan Koç şarkılarıyla sevenleriyle buluştu.

2012 yılında Mardin’de bölge halkını günden güne yenilikleriyle ağırlayan Movapark AVM, yeni yaşına Oğuzhan Koç’un unutulmaz sahne performansıyla karşıladı. 7 yıldır Mardin’e hizmet veren Movapark AVM ziyaretçileri için müzik ziyafeti sundu.

AVM yönetiminin 8. Yaş günü nedeniyle düzenlenen etkinlik ile ilgili yaptığı açıklamada, “Movapark’ta 15 Haziran Cumartesi binlerce kişinin katıldığı konser ile eğlenen ziyaretçilerimiz, Oğuzhan Koç ile yeni yaşımızı karşıladılar. Kuruluş yıldönümünü ziyaretçileri ile birlikte yeniden kutlayan Movapark AVM Oğuzhan Koç hayranlarından yoğun ilgi gördü.”

Şarkılarını konuklarla birlikte seslendiren sanatçı Oğuzhan Koç ise Mardin’e ilk kez gelişinin mutluluğunu sevenleriyle paylaştığını, yoğun ilginin kendisini çok mutlu ettiğini söyleyerek, Böyle bir coşkuyla uzun süredir karşılaşmadım.” Dedi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!
Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!