Advert

Kızılay´dan Öncü´ye teşekkür madalyası

Kızılay´dan Öncü´ye teşekkür madalyası
Kızılay´dan Öncü´ye teşekkür madalyası Ekspres
Advert

Kızılay´dan Öncü´ye teşekkür madalyası.

 

Kızılay Kan Merkezi Mardin Haber Gazetesi yazı İşleri Müdürü Ataullah Öncü´ye kan bağışları nedeniyle teşekkür madalyası verdi.

 

Kızıltepe ilçesinden belli aralıklarla kan bağışı toplayan Kızılay´a 10 ünite kan bağışında bulunan Gazeteci Ataullah Öncü´ye katkılarından dolayı Kızılay Kan Bağışçısı Madalyası ve Bronz Madalya beratı verildi.

Kızılay kan merkezi Büyük bir yardım severlik ve sosyal sorumluluk örneği göstererek hiçbir karşılık beklemeksizin ihtiyacı olan insanların kullanımı amacıyla 10 ünite kan bağışlayarak Türk Kızılay´ının seçkin kan bağışçıları arasına giren Ataullah Öncü´ye örnek davranış nedeniyle Türk Kızılay´ının kan bağışçıları için hazırladığı bronz madalya ile onurlandırıldı.

 

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Mardin Haber Gazetesi yazı İşleri Müdürü Ataullah Öncü hayat kurtarmanın önemine değinerek şunları söyledi:
“Şu ana kadar 17 kez kan bağışında bulundum. Bundan sonra da sağlık şartları elverdiği sürece kan bağışında bulunmaya devam edeceğim. Belki bir hayat kurtarır düşüncesiyle kan veriyorum. Herkese kan vermeyi tavsiye ediyorum. Çünkü kan vermek hem sağlık açısından iyi hem de hayat kurtarmak için çok önemlidir.”

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu Besinler Unutkanlığa İyi Geliyor
Bu Besinler Unutkanlığa İyi Geliyor
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!
Depresyon tedavisinde egzersiz şart!